HBO MaxNews
Popularne

HBO GO w internetowej telewizji IPLA! W pakiecie AXN i Cinemax

Platforma HBO GO bez dodatkowych zobowiązań dostępna jest dla klientów ipla.tv. Materiały VOD i kanały LIVE uzupełniają stacje z rodziny AXN.

Internetowa telewizja IPLA przygotowała nową ofertę uwzględniającą platformę HBO GO. Klienci IPLI zyskają możliwość oglądania wszystkich materiałów z biblioteki HBO, a także dodatkowe kanały, w tym Cinemax, Cinemax 2 i paczka stacji telewizyjnych AXN.

HBO GO bez umowy teraz także w serwisie ipla.tv

Od wczoraj, klienci IPLI mogą kupić dostęp do całej biblioteki1 HBO GO z poziomu serwisu ipla.tv. Dedykowana zakładka znajduje się pod TYM adresem. Pakiet jest dostępny w cenie 35 zł za 30 dni. Jest to najtańsza oferta HBO GO bez umów z operatorami. Player oferuje pakiet HBO (materiały VOD + trzy kanały) w cenie 25 zł, ale należy posiadać pakiet START EXTRA w cenie 20 zł. Łącznie, aby uzyskać dostęp do biblioteki HBO w seriawisie player.pl, należy uiścić opłatę w wysokości 45 zł.

Nie tylko kanały HBO – teraz także Cinemax i AXN!

Pakiet oferowany przez IPLĘ zawiera nie tylko pełną bazę materiałów VOD i kanały HBO HD, HBO 2 HD i HBO 3 HD. W ofercie znaleźć można także stacje filmowe Cinemax HD i Cinemax 2 HD. Klienci IPLI zyskają również dostęp do kanałów filmowo-serialowych: AXN HD, AXN Black, AXN White i AXN Spin. To jedyny taki pakiet dostępny na rynku! Dla porównania, oficjalny serwis hbogo.pl nie umożliwia dostępu do kanałów linearnych AXN.

Użytkownicy mogą wypróbować nowy pakiet całkowicie za darmo przez 14 dni. To dobra okazja, aby przetestować materiały HBO w nowym odtwarzaczu IPLI.1 Na chwilę obecną w IPLI znajduje się większość materiałów. Cały czas trwa proces dodawania kolejnych tytułów, aby docelowo była pełna biblioteka.

Komentarze:

  1. Artykuł wprowadza w błąd. VOD HBO to nie HBO GO. Dostępu do tego drugiego oczywiście w IPLA nie da się kupić.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL