Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsWP Pilot

Rozszerzony pakiet WP Pilot teraz w promocji za 1zł

Właśnie ruszyła promocja pakietu rozszerzonego WP Pilot. Dwutygodniowy dostęp do 77 kanałów, w tym 25 w jakości HD kosztuje 1 zł.

WP Pilot to platforma do odbioru kanałów telewizyjnych online. W jej ofercie fani filmowych przeżyć odnajdą m.in. stacje Comedy Central, Paramount Channel i Filmbox Premium. Miłośnikom sportu z pewnością przypadną do gustu kanały takie jak Sportklub, Fightbox, Motowizja i Eleven Sports. Fani muzyki docenią MTV, Eskę Rock TV czy Power TV. WP Pilot jest zawsze pod ręką – telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze.

WP Pilot: promocja potrwa do 18 kwietnia

Promocja trwa do 18 kwietnia i jest dostępna dla kupujących pakiet rozszerzony. Rezygnacja z usługi jest możliwa w każdym momencie. WP Pilot pozwala oglądać telewizję bez żadnych zobowiązań i umów, do których zobowiązują klasyczne kablówki. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z pakietu.

Pełna lista kanałów w pakiecie rozszerzonym

WP Pilot | Pakiet rozszerzony
WP Pilot | Pakiet rozszerzony

Pakiet rozszerzony to najwyższa oferta dostępna na platformie. Użytkownik ma możliwość obejrzenia dodatkowych kanałów, w tym sportowe od Eleven Sports (w cenie od 14,90 zł) oraz kanał TV Republika (dostęp za miesiąc wynosi od 5,00 zł).

Platforma WP Pilot zagranicą bez żadnych blokad już od kwietnia

Z WP Pilot w ramach serwisu i aplikacji korzysta już 1,9 mln realnych użytkowników (badanie Gemius/PBI, 02/2018). Usługa jest również dostępna dla tymczasowo podróżujących z Polski na terenie całej Unii Europejskiej.Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem. Aby skorzystać z promocji należy wejść do pakietu rozszerzonego na oficjalnej stronie WP Pilot. Przypominamy, że serwis jest kluczowym składnikiem strategii Wirtualnej Polski (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Podczas zeszłorocznej gali Mobility Trends, serwisWP Pilot został nagrodzony w kategorii Aplikacja Roku (poczytaj na ten temat TUTAJ).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!