NewsWP Pilot

WP Pilot strategiczną usługą dla Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska w dalszym ciągu rozwija platformę WP Pilot. Do zespołu dołączyła Anna Michałowska – zajmie się promocją serwisu.

Do Wirtualnej Polski dołączyła Anna Michałowska. Na stanowisku Communication Managera zajmuje się m.in. marketingiem. Doświadczenie zdobywała wcześniej m.in. w siedzibie Zalando w Berlinie.

W Wirtualnej Polsce Anna Michałowska odpowiada za tworzenie strategii marketingowej produktu, również tej w mediach społecznościowych, działania performance, afiliacje, akwizycje użytkowników, a także content marketing.

WP Pilot telewizją przyszłości

Telewizja online to przyszłość. Bardzo cieszę się, że mogę brać udział w jej tworzeniu – mówi Anna Michałowska. – Przed WP Pilot rok wyzwań, zmian i dynamicznego rozwoju. Jestem przekonana, że Anna swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu i afiliacji w jednej z największych marek e-commerce w Europie, wesprze usługę WP Pilot – mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot.

Anna Michałowska przez ostatnie cztery lata pracowała w siedzibie Zalando w Berlinie, gdzie zajmowała stanowisko Jr. Affiliate & Marketing Cooperations Managera. Odpowiadała za rynek brytyjski m.in. w zakresie tworzenia strategii marketingowej i afiliacji, pozyskiwania partnerstw, jak również tworzenia sieci współpracy z influencerami. Wcześniej pracowała w jednym z berlińskich start-upów. Jako Partnership Manager zajmowała się sklepami e-commerce na rynku amerykańskim. Ukończyła studia w zakresie International Business na uniwersytecie HTW Berlin.

Anna Michalowska | WP Pilot
Anna Michalowska | WP PilotPlatforma oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Usługa została nagrodzona na tegorocznej Gali Mobility Trends w kategorii „Najlepsza aplikacja B2C roku 2017”. Jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z Android TV.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL