NewsWP Pilot

Od kwietnia WP Pilot zagranicą bez geoblokady. Stacje TV za darmo!

Usługa WP Pilot zagranicą dostępna dla polskich użytkowników. Wybrane stacje telewizyjne będą dostępne bez żadnych opłat.

WP Pilot oferuje dostęp do kanałów TV w wersji online jest już dostępna na terenie całej Unii Europejskiej. Z ponad 30 kanałów polskiej telewizji za darmo mogą korzystać tymczasowo podróżujący z Polski na terenie UE.

20 marca 2018 r. w życie wchodzi Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści. Więcej na ten temat pisaliśmy o oddzielnym artykule pod TYM adresem. Oznacza to, że polska telewizja w usłudze WP Pilot jest dostępna legalnie również w Unii Europejskiej. Dostęp jest możliwy dla wszystkich, którzy zweryfikują miejsce zamieszkania na terytorium Polski i którzy są tymczasowo obecni w innym państwie Unii.

Telewizja nadal przyciąga wielu odbiorców, a jej średni czas oglądania w Polsce nie spada. WP Pilot to usługa o globalnym potencjale – możliwości wygodnego oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych nie oferuje zbyt wielu nadawców. Dzięki nowym przepisom możemy poszerzyć zakres działania usługi poza granice kraju i tym samym odpowiedzieć na prośby wielu naszych użytkowników. Od teraz z WP Pilota będzie mógł skorzystać każdy, kto na krótko wyjeżdża z Polski np. na wakacje czy w delegacje służbowe w obszarze Unii Europejskiej – mówi Paulina Górska, dyrektor WP Pilot.

WP Pilot zagranicą, za darmo, Unia Europejska
WP Pilot zagranicą, za darmo, Unia EuropejskaWP Pilot to platforma do odbioru kanałów telewizyjnych online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV. Aby oglądać kanały telewizyjne za pomocą serwisu nie potrzeba zawierać umowy, do których zobowiązują klasyczne kablówki. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z lutego 2018 roku, oferta wygodnego i legalnego sposobu oglądania telewizji online, zyskała już 1,9 mln realnych użytkowników w ramach serwisu i aplikacji, co stanowi 230% wzrost rok do roku. Została również nagrodzona na Gali Mobility Trends i otrzymała tytuł najlepszej aplikacji B2C 2017 roku.

WP Pilot - internetowa telewizja
WP Pilot – internetowa telewizja

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL