NewsWP Pilot

Mobility Trends: Złoty Bell dla WP Pilot za aplikacje roku

Podczas Gali Mobility Trends statuetkę „Złoty Bell” za aplikację roku otrzymał serwis WP Pilot. O nagrodzie zdecydowali internauci.

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV.

Wzrost popularności wideo w urządzeniach mobilnych jest powszechnie znany, a sama telewizja wciąż ma ogromną moc przyciągania. Do tej pory brakowało wygodnego sposobu oglądania telewizji na telefonie. Dlatego w WP Pilot staramy się przetransformować to XX-wieczne medium, jakim jest telewizja na mobilne standardy XXI wieku. Jest to duża zmiana na rynku zarówno TV, jak i mobilnym w Polsce – mówi Paulina Górska, dyrektor platformy WP Pilot.

WP Pilot aplikacją roku. Jeszcze więcej kanałów linearnych i odświeżony desing

W 2017 roku aplikacja przeszła duże zmiany – została napisana na nowo z myślą o wygodzie obsługi i zapewnieniu jak najlepszej jakości kanałów TV. Nowy serwis proponuje również użytkownikom Program TV oraz tryb gościa pozwalający zapoznać się z funkcjonowaniem przed rejestracją. Aby oglądać kanały telewizyjne za pomocą serwisu nie potrzeba zawierać umowy, do których zobowiązują klasyczne kablówki. W 2017 roku serwis był pobrany przez ponad 700 tys. osób. W drodze po tytuł najlepszej aplikacji B2C pokonał m.in. Netflixa.

Na Gali Mobility Trends co roku podsumowywane są trendy na rynku nowych technologii w Polsce. Konsumenci wybierali najlepsze produkty i usługi spośród 340 rozwiązań w 18 kategoriach. Zwycięzcy otrzymali statuetki „Złoty Bell” przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella – wynalazcy telefonu.

Gala Mobility Trends 2017 - Nagroda WP Pilot
Gala Mobility Trends 2017 – Nagroda WP PilotLeave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!