YouTuberzy

Twórcy kanału Technologika zorganizowali wyścig pojazdów do wynajęcia

Kanał Technologika w serwisie YouTube opublikował nowy odcinek z testami pojazdów do wynajęcia w Warszawie. Mowa o usługach Panek, Veturilo, Traficar, 4mobility oraz Acro.

Pośpiech, irytacja i stres, czy dotrzemy do celu na czas. Takie emocje fundują nam korki wywołane godzinami szczytu w Warszawie. Na kanale Technologika Karolina i Konrad przetestowali kilka wypożyczalni samochodów oraz rowerów. Sprawdzili, które z nich umożliwią szybsze dotarcie z jednego krańca stolicy na drugi. Wszystko pod presją czasu i w godzinach natężonego ruchu ulicznego. Dla osób, które cenią sobie komfort jazdy rozwiązaniem są samochody na wynajem. Konrad przetestował tutaj aplikacje firm Panek, Traficar oraz 4mobility. Dla miłośników ruchu, rozwiązaniem jest wypożyczanie rowerów. Karolina testowała aplikacje Veturilo i Acro.

Kanał Technologika w serwisie YouTube zorganizował wyścig! Jakie były zasady?

Ustalono zasady wyścigu. Co 15 min każdy z prowadzących będzie musiał zmienić środek transportu. Sprawdzali pojazdy pod kątem czasu jazdy, dostępności rowerów i samochodów w całej Warszawie oraz koszt ich wypożyczenia. Wyścig rozpoczął się w okolicy Torów Wyścigów Konnych na Służewcu. Przez centrum, prowadzący musieli dotrzeć na PGE Narodowy.

Który środek transportu okazał się szybszy w dużym mieście w godzinach szczytu? Pierwsza na mecie była Karolina. Przejechała 17,4 km w 1 h 18 min. Konrad, który większość czasu spędził w korkach, pojawił się na mecie jako drugi z wynikiem: 15,8 km w 1 h 43 min. Koszt przejazdów Karoliny to 2 zł a Konrada około 42 zł. Rowery zostały zmienione cztery razy a samochody trzy razy. W kategorii dostępności aut w dzień testów, pierwsze miejsce zajmuje 4mobility, drugie Panek a trzecie Traficar. Dostępność rowerów bliżej centrum jest utrudniona. Zdarza się również, że rowery są uszkodzone.

Szczegóły testu komunikacji zastępczej w Warszawie. Zobacz odcinek:

Technologika zaprezentuje odbiorcom oryginalne spojrzenie na świat nowoczesnych technologii. W programie zobaczymy testy technologiczne wzbogacone o elementy lifestylu. Prowadzący podejmą się dokładnych testów gadżetów i nowinek technologicznych oraz przekonają się, czy są one niezawodne w codziennym życiu. Materiały udostępniane w Technologice zainteresują zarówno pasjonatów nowoczesnych technologii, jak też osoby zupełnie nieznane w tej tematyce.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!