News World

Snapchat we współpracy z A&E Networks udostępni kolejne reality show

Aplikacja społecznościowa Snapchat, z której korzysta największy odsetek młodych użytkowników, poszerza swoją ofertę VOD.

O pierwszym reality show realizowanym na potrzeby aplikacji Snapchat pisaliśmy TUTAJ. Firma we współpracy z Disney’em przygotowała program pt. “Watch Party: The Bachelor” – spin-off reality show „The Bachelor” emitowanego w stacji ABC.

Snapchat staje się medium krótkich materiałów VOD przeznaczonych dla młodszych odbiorców. Firma oficjalnie nie informowała o przyjętej strategii budowania nowej formy serwisu z wideo na żądanie. Niemniej, jej poczynania od jakiegoś czasu pokazują, iż twórcy zmierzają w tym kierunku.

Tym razem na Snapchacie zadebiutuje reality show „Second Chance” realizowanego przez koncern A&E Networks. W programie udział wezmą byli partnerzy i za pomocą kamer będą chcieli odbudować swoje relacje. W ten sposób zamierzają uratować swój związek. Format zadebiutuje w kwietniu br.

A&E Networks zamierza publikować także materiały z stacji telewizyjnych dostępnych we własnym portfolio, m.in FYI, History i Lifetime.

Globalny koncert nie jest jedynym partnerem medialnym dla twórców Snapchata. Wśród innych dostawców materiałów wideo wyróżnia się wcześniej wspomniana przez nas korporacja Disney i ABC oraz BBC, NBC Universal czy Turner.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!