News World

Snapchat we współpracy z A&E Networks udostępni kolejne reality show

Aplikacja społecznościowa Snapchat, z której korzysta największy odsetek młodych użytkowników, poszerza swoją ofertę VOD.

O pierwszym reality show realizowanym na potrzeby aplikacji Snapchat pisaliśmy TUTAJ. Firma we współpracy z Disney’em przygotowała program pt. “Watch Party: The Bachelor” – spin-off reality show „The Bachelor” emitowanego w stacji ABC.

Snapchat staje się medium krótkich materiałów VOD przeznaczonych dla młodszych odbiorców. Firma oficjalnie nie informowała o przyjętej strategii budowania nowej formy serwisu z wideo na żądanie. Niemniej, jej poczynania od jakiegoś czasu pokazują, iż twórcy zmierzają w tym kierunku.

Tym razem na Snapchacie zadebiutuje reality show „Second Chance” realizowanego przez koncern A&E Networks. W programie udział wezmą byli partnerzy i za pomocą kamer będą chcieli odbudować swoje relacje. W ten sposób zamierzają uratować swój związek. Format zadebiutuje w kwietniu br.

A&E Networks zamierza publikować także materiały z stacji telewizyjnych dostępnych we własnym portfolio, m.in FYI, History i Lifetime.

Globalny koncert nie jest jedynym partnerem medialnym dla twórców Snapchata. Wśród innych dostawców materiałów wideo wyróżnia się wcześniej wspomniana przez nas korporacja Disney i ABC oraz BBC, NBC Universal czy Turner.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: