NewsShowMax

Showmax dołącza do oferty Vectry. Dwa miesiące gratis dla klientów

Platforma Showmax została dodana do oferty operatora kablowego Vectra. Klienci mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do biblioteki VoD przez dwa miesiące bezpłatnie.

Showmax nawiązuje współpracę z kolejnym operatorem, do tej pory klienci Play i T-Mobile mogli liczyć na podobną ofertę. Teraz abonenci operatora kablowego Vectra będą mogli skorzystać z dodatkowej oferty i aktywować dostęp do biblioteki VoD.

Showmax za darmo przez dwa miesiące w Vectrze

Pierwsza dwa miesiące oferowane są bez dodatkowych opłat. Klienci Vectry mogą aktywować dostęp do platformy jeszcze dziś. Za kolejne miesiące, abonent będzie opłacał subskrypcję w wysokości 14,90 zł (przy umowie rocznej) lub 19,90 zł z opcją bez zobowiązań. W przypadku umowy rocznej, klient oszczędza 5 zł per miesiąc.

Telewizja kablowa doskonale rozumie, że musi wgryź się w nowe trendy, tj. w oglądanie nielinearne. Dlatego Vectra stawia na segment VoD, gdzie już oferuje oglądanie filmów i seriali w modelu wideo na życzenie. Teraz do swojej oferty dodała platformę Showmax, co jest naturalnym ruchem w budowaniu mostu dotarcia do każdego typu klienta.

Przypominamy także, że Vectra kupiła firmę zarządzającą siecią Jambox. Ten operator również przygotował prezent w postaci dwóch miesięcy bezpłatnie, ale za pakiet Filmbox Live. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Czy warto aktywować Showmax?

Dla każdego, coś dobrego. W bibliotece można znaleźć polskie produkcje, jak również oryginalne, zrealizowane na potrzeby Showmax. Mowa przede wszystkim o kontynuacjach filmowych hitów Patryka Vegi, w tym m.in. „Kobiety mafii„. Jeszcze w sierpniu zadebiutuje, pierwszy i w pełni niezależny serial Showmaxa pt. „Rojst”. Produkcję tę promuje m.in teledysk z udziałem Moniki Brodki, który jest nostalgiczny i klimatyczny. Do zobaczenia TUTAJ. Wielu fanów aktywowało dostęp tylko po to, by obejrzeć niesamowite dzieło zatytułowane „Opowieści podręcznej„. Z kolei niedawno do biblioteki dodano takie seriale jak „Misfits”, „The Magicians”, „Darknet” oraz oraz „The Affair”, „Cloak & Dagger” czy „Dziewczyny nad wyraz”. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Przypominamy także, że w grudniu zadebiutuje nowy film Patryka Vegi, który zostanie dodany tylko na platformę Showmax. W produkcji kryminalnej „Plagi Breslau” rolę główną zagra Małgorzata Kożuchowska. Aktorka niedawno powróciła do Wrocławia by nakręcić dodatkowe sceny. Czyżby powstały także odcinki serialowe do tego filmu?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!