NewsShowMax

Showmax dołącza do oferty Vectry. Dwa miesiące gratis dla klientów

Platforma Showmax została dodana do oferty operatora kablowego Vectra. Klienci mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do biblioteki VoD przez dwa miesiące bezpłatnie.

Showmax nawiązuje współpracę z kolejnym operatorem, do tej pory klienci Play i T-Mobile mogli liczyć na podobną ofertę. Teraz abonenci operatora kablowego Vectra będą mogli skorzystać z dodatkowej oferty i aktywować dostęp do biblioteki VoD.

Showmax za darmo przez dwa miesiące w Vectrze

Pierwsza dwa miesiące oferowane są bez dodatkowych opłat. Klienci Vectry mogą aktywować dostęp do platformy jeszcze dziś. Za kolejne miesiące, abonent będzie opłacał subskrypcję w wysokości 14,90 zł (przy umowie rocznej) lub 19,90 zł z opcją bez zobowiązań. W przypadku umowy rocznej, klient oszczędza 5 zł per miesiąc.

Telewizja kablowa doskonale rozumie, że musi wgryź się w nowe trendy, tj. w oglądanie nielinearne. Dlatego Vectra stawia na segment VoD, gdzie już oferuje oglądanie filmów i seriali w modelu wideo na życzenie. Teraz do swojej oferty dodała platformę Showmax, co jest naturalnym ruchem w budowaniu mostu dotarcia do każdego typu klienta.

Przypominamy także, że Vectra kupiła firmę zarządzającą siecią Jambox. Ten operator również przygotował prezent w postaci dwóch miesięcy bezpłatnie, ale za pakiet Filmbox Live. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Czy warto aktywować Showmax?

Dla każdego, coś dobrego. W bibliotece można znaleźć polskie produkcje, jak również oryginalne, zrealizowane na potrzeby Showmax. Mowa przede wszystkim o kontynuacjach filmowych hitów Patryka Vegi, w tym m.in. „Kobiety mafii„. Jeszcze w sierpniu zadebiutuje, pierwszy i w pełni niezależny serial Showmaxa pt. „Rojst”. Produkcję tę promuje m.in teledysk z udziałem Moniki Brodki, który jest nostalgiczny i klimatyczny. Do zobaczenia TUTAJ. Wielu fanów aktywowało dostęp tylko po to, by obejrzeć niesamowite dzieło zatytułowane „Opowieści podręcznej„. Z kolei niedawno do biblioteki dodano takie seriale jak „Misfits”, „The Magicians”, „Darknet” oraz oraz „The Affair”, „Cloak & Dagger” czy „Dziewczyny nad wyraz”. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Przypominamy także, że w grudniu zadebiutuje nowy film Patryka Vegi, który zostanie dodany tylko na platformę Showmax. W produkcji kryminalnej „Plagi Breslau” rolę główną zagra Małgorzata Kożuchowska. Aktorka niedawno powróciła do Wrocławia by nakręcić dodatkowe sceny. Czyżby powstały także odcinki serialowe do tego filmu?

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: