NewsSeriale VODShowMax

Premiera filmu Patryka Vegi pt. „Plagi Breslau” w grudniu w Shomaxie

Showmax i Patryk Vega pracują nad nowym filmem, którego premiera odbędzie się w grudniu tylko w serwisie Showmax. W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską.

Początkowo plotkowano, iż najnowszy film „Plagi Breslau” miał mieć premierę kinową. Tak jednak się nie stanie, bowiem produkcja trafi wyłącznie na platformę Showmax. Patryk Vega podkreśla, że nadchodzący tytuł ma być jego najlepszym dziełem, pokazującym iż w Polsce jest miejsce na filmy mogące konkurować z zagranicznymi hitami. W rolach głównych zagrają Małgorzata Kożuchowska oraz Daria Widawska.

Film „Plagi Breslau” opowiada o seryjnych morderstwach

Zdjęcia do najnowszej produkcji realizowane są we Wrocławiu. Akcja filmu rozgrywa się w obecnych czasach, gdzie na mieszkańców pada blady świt. Okazuje się bowiem, że we Wrocławiu grasuje seryjny morderca, który codziennie o godz. 18:00 dokonuje zbrodni.

W pościgu za seryjnym mordercą bierze udział policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska), która od samego początku podejrzewa, iż za pozornie niepołączonymi morderstwami stoi jedna osoba. Do śledztwa dołącza profilerka z CBŚP – Iwona Bogacka (Daria Widawska). W jednej z interwencji jeden z policjantów zostaje poważnie ranny. Mowa o Bronsonie (Tomasz Oświeciński), który prywatnie jest partnerem życiowym Heleny. Ruś w związku z tą sytuacją zamierza niezwłocznie rozwiązać sprawę. Rozpoczyna się wyścig z czasem…

Showmax i Patryk Vega chcą zmienić polskie kino: „Rozrywka bez precedensu”

Jak potwierdza reżyser Patryk Vega, film ma zmienić oblicze polskiego kina i zrównać się z poziomem zagranicznych hitów. To produkcja naszpikowana wielowątkowością, szybkimi akcjami i niezwykłymi efektami specjalnymi.

To będzie najtrudniejszy film w mojej karierze. Ogromna liczba scen kręconych z rozmachem. Do tego niezliczona liczba statystów. W jednych ze scen będzie koń galopujący pomiędzy pięćdziesięcioma samochodami na moście – mówi Patryk Vega w rozmowie z WirtualnymiMediami.

Lista aktorów biorący udział w tym przedsięwzięciu

Oprócz głównych ról w postaci Małgorzaty Kożuchowskiej i Darii Widawskiej, w filmie zobaczymy także znane nazwisko takie jak Ewa Kasprzyk czy znany z innych projektów Vegi – Tomasz Oświęciński. W obsadzie zobaczymy również Iwonę Bielską, Katarzyna Bujakiewicz, Marię Dejmek oraz Jacka Belera. Co ciekawe, w filmie wystąpi znany sportowiec Karol Bedorf, którego można spotkać na deskach… KSW, czyli Konfrontacji Sztuk Walk w Polsce.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!