News World

Samsung Smart TV z aplikacjami od Discovery, Animal Planet i TLC

W Stanach Zjednoczonych, posiadacze telewizorów Samsung Smart TV zyskali aplikacje z portfolio Discovery. Mowa m.in. o Discovery GO, Animal Planet GO, TLC GO, SCI GO oraz Investigation Discovery GO.

Koncern medialny Discovery poszerzył liczbę platform dla swoich internetowych bibliotek VoD o telewizory Samsung Smart TV. W minioną środę uruchomiono takie aplikacje jak Discovery GO, Animal Planet GO, TLC GO, SCI GO oraz Investigation Discovery GO. W planach pojawić się mają kolejne aplikacje z Scripps Networks Interavtive (obecnym właścicielem jest Discovery), tj. Food Network oraz HGTV.

Natura, podróże i multi-kulti w aplikacjach Discovery GO

Aplikacje Discovery dostępne są na terenie USA i oferują dostęp do kanałów LIVE oraz materiałów VOD. Znane i cenione programy popularnonaukowe teraz powiększają portfolio platform. Jak informują zagraniczne media, już teraz na urządzeniach Samsung Smart TV można uruchomić takie aplikacje jak Discovery GO, Animal Planet GO, TLC GO, SCI GO, Investigation Discovery GO. Wkrótce, na telewizorach pojawią się również dedykowane aplikacje dla kanałów Food Network oraz HGTV, które po zmianie właściciela trafiły do giganta medialnego Discovery.

Aplikacje Discovery są dostępne dla użytkowników, którzy mają zapewnione kanały u operatorów telewizyjnych. A zatem logowanie odbywa się za pomocą TV Everywhere, czyli uwierzytelnienie dostępu przez kabel lub za pomocą danych. Po zakończeniu procesu logowania, użytkownicy inteligentnych telewizorów Samsunga będą mogli cieszyć się dostępem do kanałów na żywo oraz do ponad 15 tys. odcinków programów na życzenie.

Aplikacja TV Everywhere wprowadzona została przez Discovery w 2016 roku. Do tej pory, aplikacja wraz z pozostałymi programami typu GO są już dostępne na takich platformach jak Roku, Apple TV, iOS, Android, Amazon Fire, Chromcast i Xbox One. Nowe aplikacje działają na telewizorach Samsunga z serii 2015r., 2016r., 2017r. oraz najnowszych z 2018 roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL