NewsPlayer

Spin-offy popularnych programów TVN tylko w Player

Tylko w player fani popularnych programów TVN: „Top Model”, „Mam Talent!” i „Ameryka Express” będą mogli bez opłat obejrzeć materiały, których nie zobaczą w telewizji.

Programy będą miały swoje premiery w player zaraz po emisji odcinków na głównej antenie TVN.

Top Model. Front row. Pierwszy odcinek już dostępny

„Top Model. Front row” to program dla widzów chcących poznać kulisy produkcji i niepublikowane materiały 7. edycji „Top Model” (ang. „front row” – pierwszy rząd gości na pokazie mody). Tylko w player będzie można zobaczyć najlepsze wpadki, śmieszne sytuacje czy kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do programu. „Top Model. Front row” poprowadzą: dziennikarka Basia Pasek oraz uczestnik 5. edycji „Top Model” Jakob Kosel. Pierwszy odcinek już dziś – w poniedziałek, 3 września.

Top Model. Front row w serwisie Player.pl
Top Model. Front row w serwisie Player.pl

„Ameryka Express. Domówka. Jak zareagują uczestnicy na własne poczynania?

W tym sezonie widzowie mogą również liczyć na program „Ameryka Express. Domówka”, w którym bohaterowie 3. edycji reality show dziejącego się tym razem w Ameryce Południowej będą spotykać się co tydzień, żeby oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco je komentować. Uczestnicy programu, m.in. Filip Chajzer, Fit Lovers, Lara Gessler, Maciej Musiałowski, Magda Steczkowska i Katarzyna Meller zaproszą widzów do siebie już od środy, 5 września.

Ameryka Express. Domówka dla użytkowników Playera
Ameryka Express. Domówka dla użytkowników Playera

„Mam Talent! TV” poprowadzą Marcin Prokop i Agnieszka Chylińska

W „Mam Talent! TV” widzowie znajdą materiały ze wszystkich 11 edycji programu „Mam Talent!”: aktualności, materiały archiwalne (m.in. jak wyglądali jurorzy i prowadzący w kolejnych edycjach), rankingi najśmieszniejszych i najbardziej wzruszających występów, historie gwiazd programu (m.in. Kamila Bednarka, Dawida Podsiadły, Marcina Wyrostka) oraz najzabawniejsze wypowiedzi i wpadki. Pojawią się też materiały z backstage’u odcinków aktualnej edycji „Mam Talent!”. W role komentujących „Mam Talent! TV” wcielą się Agnieszka Chylińska i Marcin Prokop. Premiera już w sobotę, 8 września.

Mam Talent! TV tylko na platformie Player
Mam Talent! TV tylko na platformie Player

Co jeszcze do zobaczenia w tej jesieni na platformie Player?

Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań.

W ramówce jesiennej serwisu Player.pl znaleźć można nowe seriale, w tym m.in „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Szczegółowo o tym drugim serialu pisaliśmy TUTAJ. Z kolei więcej o „Pułapce” i produkcji Canal+ w Player+ pisaliśmy pod TYM adresem. Według informacji od platformy, wybrane materiały będą dostępne w jakości 4K. Przypominamy także, że wybrane treści od nc+ z stacji telewizyjnych takich jak Kuchnia+, Planete+ czy Domo+ są dostępne bezpłatnie dla użytkowników Player. Na ten temat pisaliśmy szczegółowo w TYM artykule.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!