NewsPlayer

Wybrane programy od nc+bezpłatnie w serwisie Player

Od teraz użytkownicy player mogą oglądać bez opłat wybrane programy znane z platformy nc+: Kuchnia+, Domo+, Planete+, teleTOON+ i MiniMini+.

W player widzowie znajdą teraz jeszcze więcej programów z gatunku factual oraz propozycji dla dzieci i młodzieży. Wśród wybranych produkcji znaleźć można formaty kulinarne (Kuchnia+), wnętrzarskie (Domo+), dokumentalne (Planete+) oraz dla edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci (TeleToon+ i MiniMini+).

Produkcja własne nc+ za darmo w serwisie Player.pl. Co o tym sądzą przedstawiciele firm?

Dzięki współpracy z nc+ możemy udostępnić naszym widzom nowe programy bez opłat. To kolejny etap w realizacji strategii poszerzania dostępności treści, z których można korzystać bez opłat – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player. – Teraz widzowie mają nie tylko bezpłatny dostęp do oferty grupy TVN i MTV, ale też do obszernej biblioteki programów z portfolio nc+ – dodaje.

Polskie produkcje platformy nc+ to gwarancja wysokiej jakości – nie tylko merytorycznej, ale też technologicznej. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem ze strony naszych widzów i dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca z serwisem player pozwoli nam poszerzyć społeczność skupioną wokół naszych kanałów – mówi Edyta Sadowska, wiceprezes ds. programowych platformy nc+.

Znani i lubiani kucharze z kanału TV – Kuchnia+

Fani gotowania będą mogli obejrzeć programy prowadzone przez znanych i lubianych polskich kucharzy i szefów kuchni znanych z anteny Kuchni+, m.in. Tomasza Jakubiaka, Marietę Marecką, Martę Dymek i Davida Gaboriauda, a wkrótce również programy Tomasza Dekera, Andrzeja Polana, Darii Ładochy oraz duetu Aleksander Baron i Damian Kordas.

Materiały z Kuchni+ można znaleźć m.in. TUTAJ.

Najlepsze pomysły do domu w stacji TV – Domo+

Na fanów Domo+ i wielbicieli ekspresowych aranżacji wnętrz będzie czekać program „Remont w 48 godzin” Tomasza Pągowskiego, a na poszukujących własnych czterech kątów – serie „Wyzwanie – nowe mieszkanie” Damiana Urbańczyka. W bezpłatne ofercie znajdzie się także „Wakacyjne domy Marii Semczyszyn”. Ci, którzy zastanawiają się, jak urządzić ogród, znajdą inspiracje w programie „Rośliny Karoliny” miłośniczki roślin i ekspertki w dziedzinie projektowania ogrodów Karoliny Kudłacik, a już wkrótce również w „Twoim kawałku ogrodu” Kasi Kusiak.

Intrygujące filmy dokumentalne od Planete+

W player bez opłat będzie można również zobaczyć dokumentalne serie Planete+:

  • Ludzie morza” o pracy rybaków z Ustki,
  • Życie na wyścigach” o rodzinie Wyrzyków hodujących i trenujących konie wyścigowe,
  • a później również program podróżniczo-przygodowy „Naturalnie Polska”.

Edukacyjne i zabawne programy dla najmłodszych – MiniMini+ i TeleToon+

W ofercie bez opłat znajdą się też uwielbianie bajki. W player znajdą się programy MiniMini+ o „Myszce w paski”, które bawią i uczą. Nie zabraknie również perypetia „Księżniczki Hani i Grymaska”. Wkrótce najmłodsi będą mogli również obejrzeć przygody „Dzielnego Lwa Eryka” i zagadki rozwiązywane przez „Detektywa Łodygę”. W serwisie pojawią się również odcinki pierwszego polskiego serialu komediowego o nastolatkach „Radiowęzeł 13 i pół” produkcji teleTOON+.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL