Eleven SportsNetflixNewsOrangeSport VOD

Orange TV szykuje nową ofertę z Netfliksem i Eleven Sports!

Co ma wspólnego Netflix z kanałami sportowymi od Eleven Sports? Wkrótce dowiemy się, co operator telekomunikacyjny Orange przygotował dla swoich klientów.

W najbliższy piątek odbędzie się konferencja operatora Orange. Na spotkaniu dla dziennikarzy, pomarańczowa sieć zaprezentuje nową ofertę z platformą Netflix oraz z stacjami telewizyjnymi Eleven Sports.

Na zaproszeniu czytamy, że na konferencji prasowej zostanie omówiona „nowa oferta Orange TV przygotowana we współpracy z Eleven Sports oraz Netflix”.

Orange TV + Netflix + Eleven Sports = ?

Operator telekomunikacyjny Orange jakiś czas temu informował o nawiązaniu współpracy z platformą Netflix. Przedstawiciel sieci podkreślił, iż firma chciałaby uzyskać dostęp do specjalnej oferty Netfliksa, w tym seriale oryginalne czy produkcje nie dostępne na polskim rynku poza platformą. W ten sposób, klienci sieci będą mogli cieszyć się bogactwem biblioteki VOD.

Warto dodać, że klienci Orange TV mają do dyspozycji sprzęt umożliwiający oglądanie materiałów w wysokiej jakości 4K Ultra HD. Produkcje w w tej jakości dostępne są także na platformie Netflix.

Operator nie zdradza szczegółów przed zaplanowanym spotkaniem z dziennikarzami. Według wcześniejszych zapowiedzi, sieć zamierza urozmaicić ofertę telewizyjną dodając dostęp do Netfliksa swoim abonentom.

W nadchodzącej ofercie mają być dostępne także kanały sportowe z grupy medialnej Eleven. Stacje telewizyjne w obecnej ofercie Orange są dostępne od lutego 2016 roku. Na tę chwilę, klienci Orange mają dostęp do dwóch kanałów: Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2. Nie wiadomo, czy do oferty dojdą pozostałe dwa: Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 (ten ostatni jest aktualnie na wyłączność w nc+).

Orange planuje własnego Netfliksa

Jeszcze w tym roku powstała jednostka Orange Content, która ma na celu stworzenie platformy VOD dla klientów operatora telekomunikacyjnego. Więcej o tym pisaliśmy na TEJ stronie. Warto dodać, że jakiś czas temu w sieci pojawiły się negatywne komentarze, jakoby najszybszy internet Światłowód od Orange miał ograniczać prędkość dla użytkowników oglądających na Netfliksie. O tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Telewizja kablowa UPC Polska również planuje wdrożenie usługi Netfliksa dla swoich klientów. Więcej TUTAJ.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL