Eleven SportsNetflixNewsOrangeSport VOD

Orange TV szykuje nową ofertę z Netfliksem i Eleven Sports!

Co ma wspólnego Netflix z kanałami sportowymi od Eleven Sports? Wkrótce dowiemy się, co operator telekomunikacyjny Orange przygotował dla swoich klientów.

W najbliższy piątek odbędzie się konferencja operatora Orange. Na spotkaniu dla dziennikarzy, pomarańczowa sieć zaprezentuje nową ofertę z platformą Netflix oraz z stacjami telewizyjnymi Eleven Sports.

Na zaproszeniu czytamy, że na konferencji prasowej zostanie omówiona „nowa oferta Orange TV przygotowana we współpracy z Eleven Sports oraz Netflix”.

Orange TV + Netflix + Eleven Sports = ?

Operator telekomunikacyjny Orange jakiś czas temu informował o nawiązaniu współpracy z platformą Netflix. Przedstawiciel sieci podkreślił, iż firma chciałaby uzyskać dostęp do specjalnej oferty Netfliksa, w tym seriale oryginalne czy produkcje nie dostępne na polskim rynku poza platformą. W ten sposób, klienci sieci będą mogli cieszyć się bogactwem biblioteki VOD.

Warto dodać, że klienci Orange TV mają do dyspozycji sprzęt umożliwiający oglądanie materiałów w wysokiej jakości 4K Ultra HD. Produkcje w w tej jakości dostępne są także na platformie Netflix.

Operator nie zdradza szczegółów przed zaplanowanym spotkaniem z dziennikarzami. Według wcześniejszych zapowiedzi, sieć zamierza urozmaicić ofertę telewizyjną dodając dostęp do Netfliksa swoim abonentom.

W nadchodzącej ofercie mają być dostępne także kanały sportowe z grupy medialnej Eleven. Stacje telewizyjne w obecnej ofercie Orange są dostępne od lutego 2016 roku. Na tę chwilę, klienci Orange mają dostęp do dwóch kanałów: Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2. Nie wiadomo, czy do oferty dojdą pozostałe dwa: Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 (ten ostatni jest aktualnie na wyłączność w nc+).

Orange planuje własnego Netfliksa

Jeszcze w tym roku powstała jednostka Orange Content, która ma na celu stworzenie platformy VOD dla klientów operatora telekomunikacyjnego. Więcej o tym pisaliśmy na TEJ stronie. Warto dodać, że jakiś czas temu w sieci pojawiły się negatywne komentarze, jakoby najszybszy internet Światłowód od Orange miał ograniczać prędkość dla użytkowników oglądających na Netfliksie. O tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Telewizja kablowa UPC Polska również planuje wdrożenie usługi Netfliksa dla swoich klientów. Więcej TUTAJ.Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: