NetflixNewsSeriale VODTylko na VODnews.pl

Urzeczywistnia się sen o serialu „Wiedźmin”. Szczegóły prac Netfliksa (aktualizacja)

Trwa casting, czy ujawnione nazwiska mają szanse na role?

Od początku wakacji trwają castingi, gdzie wyłoni się głównych odtwórców m.in. Geralta z Rivii, Yennefer z Vengerbergu czy Jaskiera. Lauren Schmidt Hissrich – główna dowodząca tego zacnego projektu – powiedziała, że na potrzeby castingu został stworzony specjalny dialog i scenariusz, który nie zostanie wykorzystany w serialu. Wszystko po to, aby uniknąć spoilerów i wycieków na temat tego, co zobaczymy w produkcji. Taka forma ukrywania prawdziwego scenariusza nie jest nowa. Przypominamy, że przedstawiciele HBO stworzyło nawet kilka fałszywych scen do „Gry o tron”, aby zakończenie całego serialu nie wyciekło do sieci, tak jak to miało w przypadku poprzednich sezonów.

Trzy propozycje na rolę Yennefer

W pierwszej kolejności światło dzienne ujrzało nagranie tureckiej aktorki Belçim Bilgin. Media oszalały na punkcie takiej informacji, bowiem wszyscy myśleli, że to właśnie ta artystka wcieli się w rolę Yennefer – czarodziejki, która nie raz towarzyszyła Wiedźminowi.

Jak widać, zainteresowanie castingami nie kończy się tylko na Polsce. Cały świat niecierpliwie czeka na nowe dzieło realizowane przez Netfliksa.

Aktorka z tureckiego pochodzenia nie była jedyną, ujawnioną kandydatką na odtwórczynię czarodziejki. Ten sam, brazylijski fanpage, poświęcony twórczości Andrzeja Sapkowskiego, opublikował kolejne nagrania. Tym razem na tapetę wzięto Clark Backo. Aktorka znana jest m.in. z takich seriali jak „Opowieści podręcznej” czy „Designated Survivor”. Ten drugi tytuł jest dystrybuowany przez Netfliksa.

W trzeciej propozycji odtwórczyni Yennefer znalazła się nikomu nieznana Katie Keight. W sieci na próżno szukać o niej informacji, jedyne cząstkowe o wystąpieniu w telewizyjnym projekcie. Można jednak zauważyć, że Katie ma ten „pazur”, którego będzie ciężko odegrać u Yennefer.

Czas na Geralta z Rivii. Kto okaże się głównym bohaterem „The Witcher”?

Jak na razie, w internecie opublikowano tylko jeden materiał z rolą Wiedźmina. W nagraniu z castingu widzimy Maxa Beesley’a.

Brytyjski aktor na swoim koncie nie posiada jeszcze głównych ról, zazwyczaj mogliśmy go obserwować w nieco dalszej scenerii. Brytyjczyk znany może być polskim widzom przede wszystkim z drugoplanowej roli w serialu „Suits” (pl. „W garniturach”).

W zagranicznych mediach mówi się o tym, że Henry Cavill również jest brany pod uwagę dla tego bohatera. Aktora znany jest przede wszystkim z wcielenia Supermana. Aktor otwarcie przyznaje się, że jest ogromnym fanem sagi o Wiedźminie.

Na razie jednak nie ma żadnych innych nagrań z aktorami, którzy pokazaliby swój kunszt zawodowy wcielając się w Geralta z Rivii.

Zdjęcia ruszą już w listopadzie na Węgrzech

Według doniesień portalu Omega Underground, do serialu Netfliksa zdjęcia rozpoczną się w Budapeszcie. Jak informowała produkcja, niewykluczone są również inne lokalizacje, głównie w krajach europejskich – aby nadawać oczywiście wyraz słowiańskim klimatom.

Z kolei serwis DiscussingFilm podaje, że pierwszy klaps padnie już 5 listopada br. To także potwierdza słowa Tomasza Bagińskiego, który w ostatnich wywiadach potwierdził, że premiera zaplanowana jest na koniec 2019 lub początek 2020 roku. To również potwierdza fakt, że wkrótce zostaną ujawnieni aktorzy, którzy wcielą się w główne role. Bez nich zdjęcia miałby mało sensu, choć mogą rozpocząć od topografii miejsc, kręcenia i ustawienia odpowiednich lokalizacji.

Wszystkie podstrony | 1 |  2  |  3  |  4  | Aktualizacja (22.08):  |  5  |

Poprzednia strona 1 2 3 4 5

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!