NetflixNews
Popularne

Netflix potwierdza. Pięć interaktywnych odcinków jeszcze w tym roku

Przedstawiciele platformy potwierdzili, że jeszcze w 2018 roku powstanie pięć interaktywnych odcinków pod szyldem „Netflix: Story Mode”.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami (sprawdź TUTAJ), Netflix potwierdził współpracę z producentem gier wideo Telltale Games. Według informacji uzyskanych przez TheNextWeb, jeszcze w tym roku powstanie pięć interaktywnych odcinków z serii „Netflix: Story Mode”.

Netflix: nie mówimy o tym projekcie, jak o grach, to są interaktywne odcinki

Reedowi Hastingsowi – CEO Netfliksa – od jakiegoś czasu marzyły się seriale, w których to nie scenarzyści, a subskrybenci decydowali się o przebiegu wydarzeń i o losach bohaterów. Jeszcze w zeszłym roku, Netflix uruchomił pilotażowo opcję decydowania o losach bohaterów animowanych. Do testów wybrano najmłodszych widzów, aby móc odczytywać od nich emocje i chęć dążenia do rozwiązania całej fabuły.

To nie jest fikcja! Netflix przekazuje widzom odpowiedzialność nad losami bohaterów

Globalny gigant ostatecznie potwierdził doniesienia o współpracy z Telltale Games. I odpowiada, że jeszcze w 2018 roku w serwisie pojawi się pięć odcinków, w których subskrybent będzie mógł podjąć niezwykłe doświadczenie podczas oglądania. Netflix prosi, aby nie pisać/mówić o tym projekcie, jak o grach komputerowych. To nowe podejście do filmowej konsumpcji. Przedstawiciel Netfliksa zaprzeczył, jakby nadchodzący projekt producenta gier pt. „Stranger Things” wchodził w skład pięciu zamówionych odcinków. Gra ta pojawi się w oficjalnej dystrybucji twórcy gry, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ostatecznie seria wylądowała na platformie.

Przypominamy, że w ofercie Telltale Games znaleźć można taki tytuł jak „The Wolf Among Us„, który można porównać chociażby do „Grimm” czy „Once Upon a Time„. Firma zrealizowała także historie superbohaterów, w tym „Batman – The Telltale Series„, a także „Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series„. Wśród wydanych gier znaleźć można również odpowiednik filmu „Jurassic Park” i „Powrót do przyszłości” oraz przygody bohatera znanego z gier „Minecraft: Story Mode„. I to właśnie ta ostatnia gra wideo pojawi się w pierwszej kolejności w bibliotece Netfliksa. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: