NetflixNews
Popularne

Netflix potwierdza. Pięć interaktywnych odcinków jeszcze w tym roku

Przedstawiciele platformy potwierdzili, że jeszcze w 2018 roku powstanie pięć interaktywnych odcinków pod szyldem „Netflix: Story Mode”.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami (sprawdź TUTAJ), Netflix potwierdził współpracę z producentem gier wideo Telltale Games. Według informacji uzyskanych przez TheNextWeb, jeszcze w tym roku powstanie pięć interaktywnych odcinków z serii „Netflix: Story Mode”.

Netflix: nie mówimy o tym projekcie, jak o grach, to są interaktywne odcinki

Reedowi Hastingsowi – CEO Netfliksa – od jakiegoś czasu marzyły się seriale, w których to nie scenarzyści, a subskrybenci decydowali się o przebiegu wydarzeń i o losach bohaterów. Jeszcze w zeszłym roku, Netflix uruchomił pilotażowo opcję decydowania o losach bohaterów animowanych. Do testów wybrano najmłodszych widzów, aby móc odczytywać od nich emocje i chęć dążenia do rozwiązania całej fabuły.

To nie jest fikcja! Netflix przekazuje widzom odpowiedzialność nad losami bohaterów

Globalny gigant ostatecznie potwierdził doniesienia o współpracy z Telltale Games. I odpowiada, że jeszcze w 2018 roku w serwisie pojawi się pięć odcinków, w których subskrybent będzie mógł podjąć niezwykłe doświadczenie podczas oglądania. Netflix prosi, aby nie pisać/mówić o tym projekcie, jak o grach komputerowych. To nowe podejście do filmowej konsumpcji. Przedstawiciel Netfliksa zaprzeczył, jakby nadchodzący projekt producenta gier pt. „Stranger Things” wchodził w skład pięciu zamówionych odcinków. Gra ta pojawi się w oficjalnej dystrybucji twórcy gry, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ostatecznie seria wylądowała na platformie.

Przypominamy, że w ofercie Telltale Games znaleźć można taki tytuł jak „The Wolf Among Us„, który można porównać chociażby do „Grimm” czy „Once Upon a Time„. Firma zrealizowała także historie superbohaterów, w tym „Batman – The Telltale Series„, a także „Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series„. Wśród wydanych gier znaleźć można również odpowiednik filmu „Jurassic Park” i „Powrót do przyszłości” oraz przygody bohatera znanego z gier „Minecraft: Story Mode„. I to właśnie ta ostatnia gra wideo pojawi się w pierwszej kolejności w bibliotece Netfliksa. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL