NetflixNews

Barack Obama z żoną Michelle zrealizują własny program dla Netfliksa

Co łączy Netfliksa z byłym prezydentem Barackiem Obamą? Wspólny projekt, który niebawem zadebiutuje na platformie. W programie wystąpi także Michelle Obama.

Według nieoficjalnych informacji, nowy program dotyczyłby tematów społecznych, takie jak opieka zdrowotna, szkolnictwo czy ekonomia. Były prezydent USA – Barack Obama wraz z żoną Michelle wyprodukują program typu talk show specjalnie na potrzeby platformy Netflix.

Netflix, Brack Obama, Michelle Obama i poważne tematy. Metoda na sukces?

Dziennik „The News York Times” dotarł do informacji o nowym projekcie na zlecenie Netfliksa. Ekskluzywny program będzie dotyczył takich tematów jak opieka zdrowotna, imigracja, polityka zagraniczna, prawa wyborcze, czy zmiany klimatyczne. Kwestie podejmowane w programie będą dotyczyć społeczeństwa. Barack wraz z Michelle posiadają ogromną wiedzę na ten temat. W ten sposób, choć nie są już Głową Państwa, będą chcieli pomagać społeczeństwu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, były prezydent USA nie zamierza atakować ani kwestionować działań Donalda Trumpa. Prowadzący nie będą komentować bieżących wydarzeń politycznych, ani to, co obecna władza robi.

TNYT dotarł także do informacji, jakoby Barack Obama miał wzorować się na wydarzeniach znanych w historii. To właśnie będzie inspiracją dla prowadzących, aby rozmawiać o tym, w jaki sposób można byłoby usprawnić działania rządu i pomóc społeczeństwu.

 

Gigant VOD walczy z tradycyjną telewizją

Netflix idzie w ilość, ale nie zawsze z jakością w parze. Platforma przyzwyczaiła nas do tego, że jeśli coś wypuszcza, to musi być perełką. Ostatnimi czasy widzimy jednak duże zmiany na tym polu. W bibliotece VOD pojawia się coraz więcej materiałów, które nie są wspierane przez firmę. I tym samym, nie są na tyle jakościowe, aby przyciągały i zachęcały do subskrybowania. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Bez wątpienia, Netflix chce zawalczyć o tradycyjnego widza. W tym celu wymyśla nową jakość seriali i programów. Projekt z Barackiem i Michelle Obamą to nie pierwsza taka akcja. Ponadto, firma współpracuje z kinami, wszystko po to, by móc rywalizować na festiwalach filmowych – w tym także Oscary, gdzie dostali pierwszą nagrodę za film dokumentalny „Ikar”. Więcej o nagrodzie pisaliśmy TUTAJ.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL