nc+ GONews

nc+GO ma już ponad 188 kanałów telewizyjnych

Pod koniec kwietnia operator satelitarny dodał do swojej aplikacji nc+GO nowe kanały telewizyjne – w sumie 22 – w większości filmowo-serialowych.

Platforma nc+ poszerzyła listę kanałów dostępnych w nc+ GO o kolejne 22 pozycje. Teraz abonenci nc+ będą mogli oglądać nawet 118 kanałów na urządzeniach mobilnych oraz komputerach i laptopach.

Wśród 22 nowych kanałów wprowadzonych do nc+ GO znalazły się m.in. kanały filmowe, serialowe, rozrywkowe czy informacyjne, które do tej pory były dostępne wyłącznie w ofercie linearnej nc+.

Nowe kanały dostępne od dziś w nc+ GO:

 • 9 kanałów filmowo serialowych: STOPKLATKA TV, CBS ACTION SD, AMC HD, FILMBOX PREMIUM HD, FILMBOX FAMILY, FILMBOX EXTRA, FILMBOX ARTHOUSE, FILMBOX ACTION, SUNDANCE CHANNEL HD
 • 7 kanałów rozrywkowych: ESKA TV, POWER TV, MTV Music Polska (VIVA POLSKA), VOX MUSIC TV, KINO POLSKA MUZYKA, Nowa TV, METRO
 • 3 kanały sportowo motoryzacyjne: EXTREME SPORTS HD, FIGHTBOX HD, SPORTKLUB HD
 • 2 kanały dokumentalne: FOKUS TV, ADVENTURE HD
 • Kanał informacyjny: WP

nc+ GO to mobilna telewizja oferująca dostęp do nawet 118 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach.

Abonenci nc+ za pośrednictwem nc+ GO mogą zobaczyć również najwyższej klasy wydarzenia sportowe. W tym m.in. rozgrywki LOTTO Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Bundesligi, NBA, PGNiG Superligi czy Velux EHF Ligi Mistrzów piłki ręcznej.

Dostęp do nc+ GO bez dodatkowych opłat otrzymują abonenci nc+ posiadający ofertę telewizyjną. W ramach usługi zarejestrować można aż 4 urządzenia i zmieniać je w cyklu miesięcznym. A także oglądać programy na dwóch urządzeniach jednocześnie.Przypominamy, iż internetową telewizję nc+GO można oglądać również poza granica Polski – na terenie Unii Europejskiej. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem. Klienci platformy, od czasu do czasu, dostają także prezenty, jak np. darmowe filmy, o których pisaliśmy TUTAJ.

Komentarze:

 1. I nadal fatalną aplikację rodem z wczesnych lat 00, bez wsparcia Android TV, z fatalną jakością, bez wyboru ścieżki auto/napisów. Jak tylko skończy mi się umowa to odchodzę. Zostaje z Netflixem, HBO GO, Showmaxem. Dorzucę sobie pakiet informacja w Ipla i do tego premiery co jakiś czas na chilli tv. Będzie lepiej.

  1. Bez wsparcia na TV to zrozumiałe, bo nie chcą, aby klienci korzystali z nc+GO jako multiroom.

   1. No ale to jest właśnie myślenie rodem z lat 90. Tworzenie sztucznego problemu. Tym się różni od nich Netflix że ma pragmantyczne, praktyczne dla widzów podejście w sytuacjach „konfliktowych”.

    No i efekt jest taki że z Netflixa nie zrezygnuje, z nc+ lada moment.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL