nc+ GONewsSport VOD

Dostęp nc+ GO i Canal+ Sport także w krajach Unii Europejskiej

Operator nc+ przygotował dla swoich abonentów zmianę zgodnie z unijnym rozporządzeniem. Usługi nc+ GO i Canal+ Sport online bez dodatkowych opłat.

Abonenci platformy nc+ podróżujący lub tymczasowo przebywający w innych krajach Unii Europejskiej będą mogli oglądać na żywo nawet 96 kanałów TV, w tym 8 kanałów CANAL+. Ponadto najlepszy sport oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie w usługach nc+ GO i CANAL+ SPORT Online. Klienci mogą skorzystać bez dodatkowych opłat i na dowolnym urządzeniu, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.

Usługa na życzenie nc+ GO oraz wydarzenia sportowe Canal+ Sport online dla klientów poza Polską

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści, abonenci nc+ mieszkający na terenie Polski, w oparciu o zasady wprowadzone przez Rozporządzenie, podczas czasowej obecności w innych państwach Unii Europejskiej, będą mogli korzystać z serwisów nc+ GO i CANAL+ SPORT Online, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.

Ponad 96 kanałów telewizyjnych, w tym 8 kanałów Canal+ na wakacje

nc+ GO to mobilna telewizja oferująca dostęp do nawet 96 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Wszystko można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Dostęp do nc+ GO bez dodatkowych opłat otrzymują abonenci nc+ posiadający ofertę telewizyjną.

W ramach usługi zarejestrować można aż 4 urządzenia i zmieniać je w cyklu miesięcznym oraz oglądać programy na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Abonenci nc+ w ramach nc+ GO otrzymują dostęp do tych kanałów, do których nc+ ma prawa licencyjne do rozpowszechniania w internecie oraz które abonenci posiadają w swojej ofercie.

CANAL+ SPORT Online to serwis sportowy dostępny dla abonentów nc+ posiadających w ofercie kanały sportowe CANAL+ (CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2), na którym transmitowane są wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. rozgrywki LOTTO Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Bundesligi, NBA, PGNiG Superligi czy Velux EHF Ligi Mistrzów piłki ręcznej.Aby oglądać w krajach Unii Europejskiej, ważny jest proces weryfikacji

Warunkiem korzystania z usług online poza granicami kraju jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zamieszkania na terenie Polski. Abonenci nc+ mogą sprawdzić, czy są uprawnieni do korzystania z usług online poza granicami Polski. W tym celu należy zalogować się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody”. Lub w najbliższym Punkcie Obsługi Klienta nc+.

Więcej informacji na temat usługi nc+ GO i CANAL+ SPORT Online ncplus.pl/ncplusgo oraz canalplussport.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL