nc+ GONewsSport VOD

Dostęp nc+ GO i Canal+ Sport także w krajach Unii Europejskiej

Operator nc+ przygotował dla swoich abonentów zmianę zgodnie z unijnym rozporządzeniem. Usługi nc+ GO i Canal+ Sport online bez dodatkowych opłat.

Abonenci platformy nc+ podróżujący lub tymczasowo przebywający w innych krajach Unii Europejskiej będą mogli oglądać na żywo nawet 96 kanałów TV, w tym 8 kanałów CANAL+. Ponadto najlepszy sport oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie w usługach nc+ GO i CANAL+ SPORT Online. Klienci mogą skorzystać bez dodatkowych opłat i na dowolnym urządzeniu, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.

Usługa na życzenie nc+ GO oraz wydarzenia sportowe Canal+ Sport online dla klientów poza Polską

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści, abonenci nc+ mieszkający na terenie Polski, w oparciu o zasady wprowadzone przez Rozporządzenie, podczas czasowej obecności w innych państwach Unii Europejskiej, będą mogli korzystać z serwisów nc+ GO i CANAL+ SPORT Online, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.

Ponad 96 kanałów telewizyjnych, w tym 8 kanałów Canal+ na wakacje

nc+ GO to mobilna telewizja oferująca dostęp do nawet 96 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Wszystko można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Dostęp do nc+ GO bez dodatkowych opłat otrzymują abonenci nc+ posiadający ofertę telewizyjną.

W ramach usługi zarejestrować można aż 4 urządzenia i zmieniać je w cyklu miesięcznym oraz oglądać programy na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Abonenci nc+ w ramach nc+ GO otrzymują dostęp do tych kanałów, do których nc+ ma prawa licencyjne do rozpowszechniania w internecie oraz które abonenci posiadają w swojej ofercie.

CANAL+ SPORT Online to serwis sportowy dostępny dla abonentów nc+ posiadających w ofercie kanały sportowe CANAL+ (CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2), na którym transmitowane są wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. rozgrywki LOTTO Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Bundesligi, NBA, PGNiG Superligi czy Velux EHF Ligi Mistrzów piłki ręcznej.Aby oglądać w krajach Unii Europejskiej, ważny jest proces weryfikacji

Warunkiem korzystania z usług online poza granicami kraju jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zamieszkania na terenie Polski. Abonenci nc+ mogą sprawdzić, czy są uprawnieni do korzystania z usług online poza granicami Polski. W tym celu należy zalogować się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody”. Lub w najbliższym Punkcie Obsługi Klienta nc+.

Więcej informacji na temat usługi nc+ GO i CANAL+ SPORT Online ncplus.pl/ncplusgo oraz canalplussport.pl.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: