nc+ GONewsPromocje VOD

Filmy w prezencie od nc+. Kolekcja „Komediowa gwiazdka” dla całej rodziny

Abonenci bez dodatkowych opłat mogą obejrzeć wszystkie filmy ze specjalnej kolekcji. „Komediowa gwiazdka” jest dostępna na platformie nc+GO

Z okazji zbliżających się świąt, platforma nc+ przygotowała w prezencie „Komediową gwiazdkę”. Jest to kolekcja VOD, składająca się z 28 filmów z udziałem największych gwiazd polskiego i światowego kina. Produkcje są dostępne bez dodatkowych opłat i można je oglądać aż do 5 marca 2018 r. Filmy z kolekcji można obejrzeć w nc+ GO TV na wszystkich dostępnych urządzeniach.

Najlepsze filmy komediowe bez dodatkowych opłat w nc+GO

W ramach kolekcji można oglądać m.in. takie tytuły jak: dzieła mistrza kina, Woody’ego Allena – „Vicky Cristina Barcelona” i „Nieracjonalny mężczyzna”, adaptacja światowego bestselleru Allison Pearson „Jak ona to robi?” z Sarah Jessicą Parker i Piercem Brosnanem w rolach głównych, przebojowa komedia romantyczna „Miłość nie przeszkadzać”, a także kinowy superhit „Wszystko zostanie w rodzinie”.

Dla fanów świątecznego nastroju nc+ przygotowało: rodzinne porachunki w komedii „Nie ma jak święta”, animację dla całej rodziny „Ratujmy Mikołaja” z głosami Krzysztofa Kowalewskiego i Anny Dereszowskiej, „Świąteczne zaproszenie”, czyli familijna opowieść o miłości i radzeniu sobie z traumą, poruszające „Święta marzeń” w reżyserii Jima Falla („Trik”), a także pełne przygód „Uwolnić Mikołaja” ze zdobywcą Oscara® Jimem Broadbentem w roli głównej.

Polskie kino w kolekcji „Komediowa gwiazdka”

W kolekcji nie zabraknie również produkcji z gwiazdami polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć komedie „Listy do M. 2”, „Miłość na wybiegu” i „Wyjazd integracyjny” z fantastycznym Tomaszem Karolakiem. Prócz tego: „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Panie Dulskie” i „To nie tak jak myślisz kotku”, a także „Pokaż kotku co masz w środku”.Dodatkowo w ramach „Komediowej gwiazdki” na VOD dostępne będą tytuły: „9 długich miesięcy”, „Głosy”, „Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus”, „Miłość w eterze”, „Seks, miłość, terapia”, „Sklep dla samobójców”, „Sprawa dla dwojga”, „Taka piękna katastrofa”, „To właśnie seks”, „Turyści” i „W świecie kobiet”.

Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL