nc+ GONewsPromocje VOD

Filmy w prezencie od nc+. Kolekcja „Komediowa gwiazdka” dla całej rodziny

Abonenci bez dodatkowych opłat mogą obejrzeć wszystkie filmy ze specjalnej kolekcji. „Komediowa gwiazdka” jest dostępna na platformie nc+GO

Z okazji zbliżających się świąt, platforma nc+ przygotowała w prezencie „Komediową gwiazdkę”. Jest to kolekcja VOD, składająca się z 28 filmów z udziałem największych gwiazd polskiego i światowego kina. Produkcje są dostępne bez dodatkowych opłat i można je oglądać aż do 5 marca 2018 r. Filmy z kolekcji można obejrzeć w nc+ GO TV na wszystkich dostępnych urządzeniach.

Najlepsze filmy komediowe bez dodatkowych opłat w nc+GO

W ramach kolekcji można oglądać m.in. takie tytuły jak: dzieła mistrza kina, Woody’ego Allena – „Vicky Cristina Barcelona” i „Nieracjonalny mężczyzna”, adaptacja światowego bestselleru Allison Pearson „Jak ona to robi?” z Sarah Jessicą Parker i Piercem Brosnanem w rolach głównych, przebojowa komedia romantyczna „Miłość nie przeszkadzać”, a także kinowy superhit „Wszystko zostanie w rodzinie”.

Dla fanów świątecznego nastroju nc+ przygotowało: rodzinne porachunki w komedii „Nie ma jak święta”, animację dla całej rodziny „Ratujmy Mikołaja” z głosami Krzysztofa Kowalewskiego i Anny Dereszowskiej, „Świąteczne zaproszenie”, czyli familijna opowieść o miłości i radzeniu sobie z traumą, poruszające „Święta marzeń” w reżyserii Jima Falla („Trik”), a także pełne przygód „Uwolnić Mikołaja” ze zdobywcą Oscara® Jimem Broadbentem w roli głównej.

Polskie kino w kolekcji „Komediowa gwiazdka”

W kolekcji nie zabraknie również produkcji z gwiazdami polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć komedie „Listy do M. 2”, „Miłość na wybiegu” i „Wyjazd integracyjny” z fantastycznym Tomaszem Karolakiem. Prócz tego: „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Panie Dulskie” i „To nie tak jak myślisz kotku”, a także „Pokaż kotku co masz w środku”.Dodatkowo w ramach „Komediowej gwiazdki” na VOD dostępne będą tytuły: „9 długich miesięcy”, „Głosy”, „Kobieta na Marsie, Mężczyzna na Wenus”, „Miłość w eterze”, „Seks, miłość, terapia”, „Sklep dla samobójców”, „Sprawa dla dwojga”, „Taka piękna katastrofa”, „To właśnie seks”, „Turyści” i „W świecie kobiet”.

Więcej informacji znajduje się na dedykowanej stronie.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: