NewsSport VODWP Pilot

Kanał o e-sporcie GINX Esports TV w serwisie WP Pilot

Do platformy WP Pilot dołączył kanał dla fanów e-sportu. GINX Esports TV rozpoczął nadawanie 29 maja. Jest to 70 stacja TV w pakiecie rozszerzonym.

GINX Esports TV to najpopularniejszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony treściom e-sportowym i gamingowi. W ofercie stacji miłośnicy e-sportu zobaczą m.in. transmisje na żywo z największych międzynarodowych turniejów i zawodów, aktualności e-sportowe, zapowiedzi i recenzje gier, jak również reportaże przedstawiające sylwetki najbardziej znanych graczy, drużyn i wszelkich zakulisowych wydarzeń. Zespół stacji tworzą profesjonalni gracze oraz prezenterzy, edytorzy i analitycy gamingowi.

E-sport na topie. WP Pilot docenia fanów i dołącza nowy kanał

GINX Esports TV w WP Pilot
GINX Esports TV w WP Pilot

Kanał znajduje się w pakiecie rozszerzonym, który kosztuje tylko 24,90. W tej ofercie widzowie otrzymują dostęp do 70 stacji ogólnotematycznych, filmowych, sportowych, dziecięcych, muzycznych, dokumentalno-przyrodniczych i publicystycznych.

WP Pilot stale rozwija swoją ofertę

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

Przypominamy, że w ostatnich dniach, na platformie pojawił się kolejny, czwarty kanał Eleven Sports 4 bez dodatkowych opłat. Więcej na ten temat pisaliśmy w TYM artykule. Niestety na czas rozgrywek podczas Mundialu 2018, kanały telewizji publicznej TVP 1, TVP 2 oraz TVP 3 Warszawa znikają z WP. Powód tej decyzji opisywaliśmy na TEJ podstronie. Warto przypomnieć także, że serwis od Wirtualnej Polski dostosował się do rozporządzenia unijnego. Dlatego też, jeśli w danym momencie użytkownik wyjedzie do innego kraju będącego członkiem Unii Europejskiej, może w dalszym ciągu korzystać z serwisu. Więcej informacji znaleźć można pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: