NewsSport VODWP Pilot

Kanał o e-sporcie GINX Esports TV w serwisie WP Pilot

Do platformy WP Pilot dołączył kanał dla fanów e-sportu. GINX Esports TV rozpoczął nadawanie 29 maja. Jest to 70 stacja TV w pakiecie rozszerzonym.

GINX Esports TV to najpopularniejszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony treściom e-sportowym i gamingowi. W ofercie stacji miłośnicy e-sportu zobaczą m.in. transmisje na żywo z największych międzynarodowych turniejów i zawodów, aktualności e-sportowe, zapowiedzi i recenzje gier, jak również reportaże przedstawiające sylwetki najbardziej znanych graczy, drużyn i wszelkich zakulisowych wydarzeń. Zespół stacji tworzą profesjonalni gracze oraz prezenterzy, edytorzy i analitycy gamingowi.

E-sport na topie. WP Pilot docenia fanów i dołącza nowy kanał

GINX Esports TV w WP Pilot
GINX Esports TV w WP Pilot

Kanał znajduje się w pakiecie rozszerzonym, który kosztuje tylko 24,90. W tej ofercie widzowie otrzymują dostęp do 70 stacji ogólnotematycznych, filmowych, sportowych, dziecięcych, muzycznych, dokumentalno-przyrodniczych i publicystycznych.

WP Pilot stale rozwija swoją ofertę

WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

Przypominamy, że w ostatnich dniach, na platformie pojawił się kolejny, czwarty kanał Eleven Sports 4 bez dodatkowych opłat. Więcej na ten temat pisaliśmy w TYM artykule. Niestety na czas rozgrywek podczas Mundialu 2018, kanały telewizji publicznej TVP 1, TVP 2 oraz TVP 3 Warszawa znikają z WP. Powód tej decyzji opisywaliśmy na TEJ podstronie. Warto przypomnieć także, że serwis od Wirtualnej Polski dostosował się do rozporządzenia unijnego. Dlatego też, jeśli w danym momencie użytkownik wyjedzie do innego kraju będącego członkiem Unii Europejskiej, może w dalszym ciągu korzystać z serwisu. Więcej informacji znaleźć można pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!