Eleven SportsNewsSport VODWP Pilot

Eleven Sports 4 w ofercie WP Pilot

Do pakietu sportowego WP Pilot dołączyła stacja Eleven Sports 4. Wszystkie cztery kanały ELEVEN SPORTS dostępne są w niezmienionej cenie.

Kanały ELEVEN SPORTS relacjonują takie wydarzenia i rozgrywki sportowe, jak m.in. niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1 Conforama czy angielskie FA Cup, Championship i Carabao Cup, a także wyścigi Formula 1™, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250 oraz Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Czwarty kanał ELEVEN SPORTS to odpowiedź na oczekiwania kibiców. Dzięki niemu w ramówce znajdzie się jeszcze więcej meczów na żywo.

Eleven Sports 4 w pakiecie WP Pilot bez dodatkowych opłat

Cena pakietu ELEVEN SPORTS w ofercie WP Pilot pozostaje niezmieniona i wynosi jedynie 14,90 za miesiąc. WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z pakietu.

Eleven Sports 4 na platformie WP PIlot
Eleven Sports 4 na platformie WP PIlot

Poza kanałami sportowymi w ofercie WP Pilot znaleźć można również propozycje dla fanów filmów, rozrywki i muzyki. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

Przypominamy, że od kwietnia br. dzięki unijnemu rozporządzeniu, kanały na platformie WP PIlot (zarówno płatne jak i bezpłatne) można oglądać także poza granicami Polski. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Jako jedna z niewielu platforma, Wirtualna Polska pozwala korzystać z swojej oferty dzięki wtyczce Chromecast. Do poczytania na ten temat pod TYM adresem.WP Pilot to platforma do odbioru kanałów telewizyjnych online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV. Aby oglądać kanały telewizyjne za pomocą serwisu nie potrzeba zawierać umowy, do których zobowiązują klasyczne kablówki. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z lutego 2018 roku, oferta wygodnego i legalnego sposobu oglądania telewizji online, zyskała już 1,9 mln realnych użytkowników w ramach serwisu i aplikacji, co stanowi 230% wzrost rok do roku. Została również nagrodzona na Gali Mobility Trends i otrzymała tytuł najlepszej aplikacji B2C 2017 roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!