Eleven SportsNewsSport VODWP Pilot

Eleven Sports 4 w ofercie WP Pilot

Do pakietu sportowego WP Pilot dołączyła stacja Eleven Sports 4. Wszystkie cztery kanały ELEVEN SPORTS dostępne są w niezmienionej cenie.

Kanały ELEVEN SPORTS relacjonują takie wydarzenia i rozgrywki sportowe, jak m.in. niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1 Conforama czy angielskie FA Cup, Championship i Carabao Cup, a także wyścigi Formula 1™, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250 oraz Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Czwarty kanał ELEVEN SPORTS to odpowiedź na oczekiwania kibiców. Dzięki niemu w ramówce znajdzie się jeszcze więcej meczów na żywo.

Eleven Sports 4 w pakiecie WP Pilot bez dodatkowych opłat

Cena pakietu ELEVEN SPORTS w ofercie WP Pilot pozostaje niezmieniona i wynosi jedynie 14,90 za miesiąc. WP Pilot pozwala oglądać kanały TV bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z pakietu.

Eleven Sports 4 na platformie WP PIlot
Eleven Sports 4 na platformie WP PIlot

Poza kanałami sportowymi w ofercie WP Pilot znaleźć można również propozycje dla fanów filmów, rozrywki i muzyki. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku z usługi korzystało ponad 1,9 mln realnych użytkowników.

Przypominamy, że od kwietnia br. dzięki unijnemu rozporządzeniu, kanały na platformie WP PIlot (zarówno płatne jak i bezpłatne) można oglądać także poza granicami Polski. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Jako jedna z niewielu platforma, Wirtualna Polska pozwala korzystać z swojej oferty dzięki wtyczce Chromecast. Do poczytania na ten temat pod TYM adresem.WP Pilot to platforma do odbioru kanałów telewizyjnych online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV. Aby oglądać kanały telewizyjne za pomocą serwisu nie potrzeba zawierać umowy, do których zobowiązują klasyczne kablówki. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z lutego 2018 roku, oferta wygodnego i legalnego sposobu oglądania telewizji online, zyskała już 1,9 mln realnych użytkowników w ramach serwisu i aplikacji, co stanowi 230% wzrost rok do roku. Została również nagrodzona na Gali Mobility Trends i otrzymała tytuł najlepszej aplikacji B2C 2017 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: