YouTuberzy

Janusz z Jakbyniepaczeć pokazuje swój kunszt w cyklu „Śladami seriali”

Twórcy z kanału Jakbyniepaczeć w cyklu „Śladami seriali” pojechali do Las Vegas. Tym razem będziemy omawiać niezwykłe umiejętności operatorskie Janusza.

Z każdym kolejnym vlogiem na kanale Jakbyniepaczeć, zachwycamy się umiejętnościami operatorskimi, montażowymi i wszystkim tym, co wychodzi przy renderowaniu materiałów z cyklu „Śladami serialu”. Janusz z każdym kolejnym odcinkiem udowadnia, że jest miejsce na profesjonalistów w serwisie Youtube.

Jakbyniepaczeć w Las Vegas. Pierwsze 20 sekund to mistrzostwo Janusza!

Janusz Raczyński jest współzałożycielem kanału Jakbyniepaczeć, w którym możemy oglądać recenzje seriali, ciekawe cykle związane z konkretnymi produkcjami telewizyjnymi. Na kanale znajdziemy także specjalny program Janusza, gdzie wskazuje błędy produkcji przy kręceniu czy montażu finalnego materiału. To był dopiero początek twórcy Jakbyniepaczeć. Swój prawdziwy talent pokazuje właśnie w trwającym cyklu „Śladami seriali”, który odbywa się w Stanach Zjednoczonych.

Janusz Raczyński przechodzi samego siebie, wystarczy uruchomić powyższy materiał i zachwycić się pierwszymi 20 sekundami. To tylko wierzchołek tego, co potrafi Janusz i co prezentuje podczas wszystkich vlogów z podróży po USA.

Kaja w poprzednim odcinku mówiła o tym, że odwiedzą Las Vegas, czyli miasto kiczu. Jednak ujęcia i montaż operatora Jakbyniepaczeć sprawia, że ten kicz nie jest na pierwszym miejscu.

Las Vegas to punkt dla bohaterów z sitcomów „Friends” i „Teoria Wielkiego Podrywu”

Jak wskazują twórcy Jakbyniepaczeć, seriale bardzo rzadko kręcone są w Las Vegas. Ciężko byłoby stworzyć dobrą produkcję w oparciu tylko o scenerię tego miasta – założonego na pustyni. Jednak wątek Las Vegas pojawia się dosyć często w sitcomach, jako obiekt obciachu i niepożądanych przez bohaterów wątków. Kaja wskazała, że w finale 5 sezonu „Friends” miasto to było w centrum uwagi. Tak samo było np. w serialu „Teoria Wielkiego Podrywu„., gdzie główni bohaterowie de facto wzięli ślub.

Z materiału dowiadujemy się również, że Las Vegas był nawet kontekstem w serialu „Twin Peaks„.

Powracając jednak do głównego wątku dotyczącego Janusza i jego rewelacyjnych montaży materiałów powiązanych z cyklem „Śladami seriali”. Jego umiejętności są dostrzegane w każdym odcinku i zostają zauważane także przez użytkowników.

Komentarze fanów Jakbyniepaczeć
Komentarze fanów Jakbyniepaczeć

Jedna z użytkowniczek wskazała, że to co robi Janusz powinno być docenione m.in. na gali Grand Video Awards, gdzie youtuberzy otrzymują nagrody za swoją pracę przy kanałach. Jak wskazują pozostali komentatorzy, dzieło Janusza to poezja, a tym samym rozpieszcza nas – widzów. Jedno jest pewne, zarówno Kaja jak i Janusz odwalają kawał dobrej roboty, pokazując, że w Polsce jest miejsce na ambitne projekty w serwisie YouTube. Dziennikarka urzeka swoim głosem oraz wiedzą na temat nie tylko seriali. Z kolei Janusz pokazuje, że z każdym kolejnym projektem można zrobić coś lepiej i więcej. Redakcja VODnews.pl gratuluje twórcom Jakbyniepaczeć!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!