HuluNews World

Hulu chwali się i przedłuża darmowy okres próbny

Hulu oferuje dostęp do tysięcy godzin rozrywki i przedłuża okres próbny do 45 dni. Serwis chwali się ofertą seriali zaraz po emisji w TV.

Serwis Hulu stał się wiodącą usługą wideo na życzenie na amerykańskim rynku w 2016 roku. Jako jedyny serwis oferuje dostęp do najnowszych odcinków seriali tworzonych dla dużych stacji telewizyjnych. To sprawia, że wspomniana usługa dystansuje swoją konkurencję. Amerykańscy internauci mogą teraz wypróbować usługę aż przez 45 dni – zupełnie za darmo.

Dzięki usłudze użytkownicy mają dostęp do najbardziej zróżnicowanego kontentu na całym świecie, oferując przy tym najlepszą jakość filmów, seriali i innego premium kontentu jaki tylko widz sobie wymarzy. Faktem jest, że serwis Hulu oferuje dostęp do nowych odcinków wielu ulubionych produkcji tuż po ich emisji w telewizji. Zarówno Netflix jak i Amazon – najwięksi konkurenci – nie mają takiej oferty.

Subskrypcja w amerykańskiej usłudze daje możliwość obejrzenia także wszystkich sezonów oryginalnych seriali Hulu, takich jak The Mindy Project, The Stephen King, mini serial 11.22.63 oraz The Golden Globe Award.

Twórcy serwisu chwalą i przypominają, że posiadają ogromną ilość materiałów, które łącznie generują tysiące godzin. Zachęcają również do skorzystania z oferty jaką jest okres próbny do 45 dni – bo jak sami twierdzą – jest to limitowana promocja.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL