HuluNews World

Hulu ma 20 mln subskrybentów. Nadchodzą zmiany w serwisie

Amerykańska platforma Hulu stale rozwija się i zyskuje użytkowników. Z serwisu korzysta już ponad 20 mln użytkowników, którzy wkrótce zyskają nowe funkcje.

Serwis sVoD Hulu na koniec marca zebrał ponad 29 milionów subskrybentów. Według informacji od firmy, to o ponad 3 miliony więcej niż przed końcem ubiegłego roku. Przypominamy, że platforma dostępna jest tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Podczas konferencji w Nowym Jorku, przedstawiciele Hulu poinformowali nie tylko o magicznej liczbie aktywnych użytkowników, ale także o nowościach.

Nowości na Hulu: oglądanie offline, oryginalne seriale oraz trzeci sezon „Opowieści Podręcznej”

Firma rozpoczęła rozmowy o nowościach od reklam, które wkrótce zostaną wdrożone do usługi Live TV. Według informacji uzyskanej na nowojorskiej konferencji, już niedługo reklamy będą stopniowo pojawiać się przy programach czy transmisjach sportowych.

Kolejną nowością będzie tryb offline, pozwalający na oglądanie filmów i seriali bez dostępu do internetu. Taką samą funkcję oferują chociażby Netflix, IPLA czy Chili Cinema. Pojawi się jeszcze więcej treści filmowych dzięki współpracy z DreamWorks Animation – wybrane materiały będą dostępne tylko na platformie. Pierwszy filmy mają pojawić się w lipcu 2020 roku.

Nie omieszkano wspomnieć o flagowym serialu „Opowieści Podręcznej”. Tytuł jest znany i ceniony także przez polskich widzów, którzy mogą oglądać nowe odcinki w polskiej bibliotece Showmaxa. Jak informują przedstawiciele firmy, powstanie trzeci sezon.

Jakie nowości czekają widzów Hulu?

Oprócz wyżej wymienionych tytułów, na platformie pojawią się m.in serial inspirowany „Czterema weselami i pogrzebem” oraz horrory „Blumhouse” i „Dark”. W bibliotece Hulu pojawi się także produkcja J. J. Abramsa (Lost) pt. „Castle Rock” – na podstawie prozy Stephena Kinga.Przypominamy, iż platforma testuje również treści dostępne w technologii rozszerzonej rzeczywistości (VR). Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL