NewsTVP VOD

Francuskie kino w dedykowanej sekcji na platformie TVP VOD

Internetowy serwis TVP VOD przygotował dla swoich widzów kolekcję filmów francuskich. Pozycje festiwale są dostępne za darmo.

Telewizja Publiczna przygotowała dla swoich internautów dedykowaną sekcję MyFrenchFilmFestival. Filmy dostępne są w serwisie internetowym i w nowych aplikacjach TVP VOD. Pozycje festiwalowe będą dostępne na platformie za darmo w terminie od 19 stycznia do 19 lutego.

MyFrenchFilmFestival jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem światowym, mającym na celu popularyzację twórczości francuskich reżyserów młodego pokolenia. Umożliwia on internautom z całego świata dzielić się pasją do kina francuskiego w wybranym przez siebie miejscu. Internetowy festiwal powraca po raz ósmy z nowymi filmami, a w tym roku we współpracy z serwisem wideo na życzenie od Telewizji Polskiej.

Katalog filmów można znaleźć także na festiwalowej stronie myfrenchfilmfestival.com/pl/. Oficjalny serwis również umożliwia obejrzenie nominowane i wyróżnione produkcje. W ramach przeglądu filmów francuskich będzie można zagłosować na swój ulubiony film na stronie festiwalu. Na zakończenie zostaną rozdane nagrody w trzech kategoriach: Nagroda filmowców Chopard, Nagroda publiczności Lacoste i Nagroda prasy międzynarodowej.

TVP VOD stanowi największą bibliotekę cyfrową, a użytkownik może obejrzeć aktualne pozycje ramówkowe – odcinki seriali, audycje publicystyczne, religijne, kulturalne, poradnikowe, kulinarne, sportowe, koncerty, gale, unikalne filmy dokumentalne i fabularne, spektakle teatralne oraz telewizyjne archiwalia.

Na łamach serwisu VODnews.pl informowaliśmy o strategii rozwoju platformy na 2018 roku (więcej TUTAJ). Jak powiada prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski – wkrótce może powstać serwis w pełni płatny, na którym będą filmy i seriale nie tylko realizowane na zlecenie TVP (zobacz TUTAJ). Przypominamy, iż w serwisie pojawiły się także archiwalne seriale jeszcze z czasów PRLu (szczegóły TUTAJ).Komentarze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL