Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News World

France Télévisions z własnym serwisem sVoD

Francuski publiczny nadawca telewizyjny planuje płatny serwis VOD aby promować lokalne produkcje.

France Télévisions uruchomi serwis streamingowy w modelu subskrypcyjnym, a opłata za dostęp do usługi wyniesie 9,90 euro w skali jednego miesiąca. Państwowa telewizja wierzy, że serwis mógłby konkurować z francuskim Netflixem, choć nadrzędnym celem firmy jest promocja rodzimego kontentu.

Debiut nowego serwisu pierwotnie zaplanowano na wiosnę, ale ostatecznie włodarze publicznego nadawcy przesunęli start na jesień. Płatna platforma VoD będzie dodatkiem do istniejącego serwisu France Télévisions o nazwie Pluzz. Francuska telewizja wraz z włączeniem nowej usługi planuje odświeżyć Pluzz dodając zupełnie nowy interfejs.

Przedstawiciele publicznej telewizji ogłosili, że nadrzędnym celem płatnej usługi w modelu sVoD będzie promocja lokalnych produkcji tworzonych przez francuskich twórców i wytwórni filmowych. Obecnie trwają rozmowy m.in. z Banijay Zodiak, Cyber group Studios, Lagardère Studio, Makever, Media-participations, Univers Ciné, Newen Studios, Millimages, Xilam oraz Tétramedia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!