News World

Dplay Plus debiutuje we Włoszech. Serwis VOD od Discovery

Discovery przygotował dla włoskich widzów dedykowany serwis VOD Dplay Plus. W bibliotece znajdują się treści znane z anten Discovery i Animal Planet.

Włoski oddział Discovery rozszerza swoją cyfrową ofertę telewizyjną. Usługa Dplay Plus oferuje najwyższej jakości produkcje znanych z płatnych kanałów telewizyjnych. Włoscy widzowie zyskają dostęp do treści Discovery Channel, Discovery Science czy Animal Planet i ID. Do tej pory, platforma była dostępna w pełni w modelu aVOD, czyli za darmo i z reklamami.

Dplay Plus to pakiet z dodatkowymi treściami od Discovery i Animal Planet

Platforma Dplay działa we Włoszech prawie cztery lata. W tym czasie, w swoim portfolio zaoferowano bezpłatne materiały w ramach dedykowanych zakładek „Real Time”, „DMAX”, „NOVE”, „Giallo”, „Motor Trend”, „Food Network” oraz „K2and Frisbee”. Warto dodać, że miesięcznie średnio 2,1 mln włoskich użytkowników korzysta z bezpłatnej strefy platformy. Nadawca jest trzecim co do wielkości nadawców pod względem oglądalności w słonecznym kraju.

Użytkownicy od teraz mogą skorzystać jeszcze z bogatszej oferty, aktywując płatny pakiet Dplay Plus. W ramach nowego planu, do dyspozycji są materiały z anteny Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet oraz ID, czyli Discovery Investigation. Nie zabraknie również produkcji od BBC, z którym Discovery nawiązał globalną współpracę.

Serwis Dplay Plus od Discovery we Włoszech
Serwis Dplay Plus od Discovery we Włoszech

Kanały TV na żywo, oryginalne produkcje i popularne seriale

Dla subskrybentów udostępniono dwa kanały na żywo, tj. Discovery Channel oraz Discovery Science. W zakładce „LIVE” do dyspozycji są również pojedyncze transmisje, w tym wyścigi samochodowe. W bibliotece w płatnej strefie udostępniono również znane programy telewizyjne. Mowa m.in. o Życiu na Alasce, Gorączka złota, Jak to jest zrobione czy Pogromcy mitów.

W zakładce Animal Planet do zobaczenia są materiały – rzecz jasna – z zwierzętami. Omawiane są m.in. narodziny goryli, bezpieczeństwo zwierząt na lotniskach, psy, niesporne koty czy słodkie pingwiny. Z kolei w Investigation Discovery, widzowie mogą obejrzeć najsłynniejszą sprawę kryminalną o O. J. Simsponie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!