News World

Discovery zapowiada serial dokumentalny w technologii VR

Stacja Discovery we współpracy z Google przygotowuje serial dokumentalny „Discovery TRVLR” nakręcony na potrzeby technologii VR.

Widzowie dzięki wirtualnej rzeczywistości będą mogli wcielić się w podróżników. Już 3 listopada br. rozpocznie się emisja nowej serii TRVLR realizowanej we współpracy z koncernem Google.

W ramach projektu powstało 38 odcinków – wszystkie zrealizowane w wirtualnej rzeczywistości. W serialu zobaczymy wyprawy po całym świecie, na siedmiu kontynentach. Produkcja będzie dostępna na platformie Daydream i YouTube.

Zwiastun Discovery TRVLR:

Serial VR od Discovery to niesamowita podróż w nieznane

Każdy odcinek przedstawia podróż do najciekawszego miejsca na Ziemi. Widzowie platformy Google będą mogli poznać klimat, kulturę i niezwykłe otoczenie. Najnowsza technologia pozwoli na doświadczenie podróży, tak jakby widz sam zwiedzał świat.

Aby w pełni cieszyć się ujęciami w technologii VR należy użyć specjalnych gogli VR opracowanych przez Google lub należy użyć zestaw Google Cardboard.

Tagi

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: