Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
News World

Comcast zamierza konkurować z serwisami Netflix, HBO, Amazon i Hulu

Koncern Comcast jeszcze w tym roku zamierza uruchomić własna platformę VOD. W ten sposób zamierza konkurować z platformami Netflix, HBO, Amazon i Hulu.

Media obiegły nieoficjalne informacje o planach nowej platformy VOD od sieci medialnej Comcast. Firma zaoferuje dostęp głównie do seriali i filmów od telewizji NBC Universal. W ten sposób chce zebrać udział na rynku z wideo na życzenie, w którym obecni są m.in Netflix, Amazon, HBO czy Hulu.

Anonimowe źródło serwisu AdAdage potwierdziło, że jeszcze tym roku Comcast zamierza powalczyć o e-widzów na rynku z wideo na życzenie. Według tych doniesień, oprócz produkcji od NBC, w serwisie pojawić się mają seriale z stacji Bravo i Syfy. Ten drugi większość swoich treści umieszcza już u obecnych dostawcach VOD.

Czy Netflix, HBO, Amazon i Hulu mają się czego bać?

Informator wspomniał, iż Comcast nie zamierza walczyć globalnie, a usługa ma być dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Korporacja medialna oprócz stacji NBC oferuje również tematyczne – takie jak 13 ulica, Universal Channel i SciFi Universal. Wspomniane stacje telewizyjne są dostępne w Polsce. W ofercie kanałów linearnych znaleźć można takie hity jak Hawaii Five-0, Arrow, Californication, Dexter czy Detektyw Monk. Wśród nowych tytułów dostępne są produkcje 12 małp, Dark Matter, The Expanse i Magicy.

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!