Chili TVNews

Chili coraz bliżej polskiego widza. Obsługa klienta już działa

Włoska platforma Chili inwestuje w obecność na polskim rynku. Oprócz bogatszej już biblioteki VoD, serwis sprzedaje także gadżety oraz oferuje możliwość kontaktu z obsługą klienta.

Serwis Chili (dawniej Chili Cinema) to internetowe kino oferujące nie tylko możliwość wypożyczenia filmów czy seriali. Na platformie można kupić także materiały na własność i na zawsze, oglądając na różnych urządzeniach i pobierając m.in. na dysk komputera. Chili to także sklep oferujący gadżety popkulturowe i dla geeków nawiązując do popularnych filmów i seriali. Nie jest tajemnicą, że serwis VoD konsekwentnie buduje swoją obecność na polskim rynku, krok po kroku, bez pośpiechu, ale na korzyść użytkownika. Przeczytajcie, jak Chili wygląda dziś i co może zaoferować swoim klientom.

#1 Chili to filmy prosto z kina i seriale do kupienia

Jeżeli szukacie najnowszych produkcji,. to niewątpliwie znajdziecie je właśnie w zasobach Chili. Oczywiście, nie wszystkie produkcje, a niektóre tytuły pojawiają się nieco później. Niemniej, platforma jako jedna z niewielu na polskim rynku oferuje w „otwartym” internecie tak ciekawe i hitowe produkcje. Widzowie mogą kupić na własność i pobrać na własny dysk lub wypożyczyć i obejrzeć przez określony czas.

#2 Chili to sklep internetowy z gadżetami nawiązującymi do filmów i seriali

O sklepie już pisaliśmy na łamach naszego serwisu VODnews.pl pod TYM adresem. Jeżeli jesteście fanami zbierającymi przeróżne rzeczy związane z ulubionymi bohaterami z filmów czy seriali to wspomniane miejsce jest właśnie dla Was. W zasobach internetowego punktu handlowego możecie znaleźć wiele produktów popkulturowych lub dedykowanych dla geeków. Można kupić od kubków, przez koszulki, aż po specjalne produkty.

#3 Chili to platforma przyjazna polakom. Obsługa klienta już działa

Obsługa klienta na platformie Chili
Obsługa klienta na platformie Chili

Polska obsługa kliencka jest dostępna na trzy sposoby. Po pierwsze formularz kontaktowy za pomocą poczty e-mail. Obsługa na pytania użytkowników odpowiada od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych. tj. od 15:00 do 21:00. Po drugie konwersacja za pomocą czatu na żywo. I w tym przypadku, pracownicy Chili dostępni są w godzinach 15-21 w tych samych dniach tygodnia (bez niedzieli). Po trzecie do dyspozycji pozostaje także messenger na popularnym portalu społecznościowym Facebook. Tak samo, jak przy formularzu i czacie, konsultanci odpowiadają w powyższych dniach i godzinach.

#4 Chili to serwis przyjaznym użytkownikom. Masz problem? Rozwiąż go sam

Zrób to sam, czyli samoobsługa pomocy w serwisie Chili
Zrób to sam, czyli samoobsługa pomocy w serwisie Chili

W dedykowanej podstronie (sprawdź TUTAJ) użytkownik może spróbować swoich sił, aby naprawić problem wynikający z korzystania z platformy. Usługa „Rozwiązania Samoobsługowe: ZRÓB TO SAM” służy do rozwiązywania wszystkich trudności 24 godziny na dobę, które dotyczą:

  • Zarządzania Twoim kontem
  • Aktywacji i wykorzystania promocji
  • Wypożyczenia i zakupu filmów/seriali telewizyjnych oraz produktów z naszego katalogu
  • Korzystania z aplikacji na Twoich urządzeniach
  • Oglądania filmów i seriali

#5 Chili to nie leniwiec, nowości już wkrótce?

Od czasu do czasu, użytkownicy Chili dostają maile od firmy prosząc o opinie, uwagi czy z ankietami, z których wynika zupełnie nowe podejście do platformy. W wielu już formularzach mogliśmy wyciągnąć wnioski, iż Chili może zaoferować model subskrypcyjny, aby walczyć z Netfliksem czy z HBO GO. Być może wprowadzi jeszcze więcej seriali ułatwiając wypożyczenie.

W każdym razie, serwis Chili stale się rozwija także na polskim rynku i na pewno firma nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Co zaoferuje swoim użytkownikom w przyszłości? Dowiemy się w swoim czasie, ale my na pewno będziemy informować Was na bieżąco.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!