Chili TVNews

Chili Cinema uruchomił sklep z filmowymi gadżetami

Włoska platforma Chili Cinema sprzedaje gadżety powiązane z filmami, serialami oraz z popkulturą. Dostępne są produkty w klimacie Superbohaterów, Harry’ego Pottera czy w stylu nerdów.

Bez żadnego rozgłosu, na platformie Chili.tv pojawiła się zakładka ze sklepem oferującym gadżety z popkultury w postaci ciuchów, kubków czy elektroniki. Chili Cinema oferuje przedmioty powiązane z filmami i serialami, które są dostępne do wypożyczenia lub kupienia w bibliotece.

Filmowe i serialowe gadżety do kupienia na Chili Cinema

Na dedykowanej stronie można prześledzić specjalne kategorie gadżetów. Wśród tematycznych zakładek dotyczących filmów znaleźć można przedmioty w klimacie serii Harry’ego Pottera, nietuzinkowego bohatera Deadpool oraz Gwiezdne wojny czy Kraina Lodu. Wśród kategorii można znaleźć także podział dla chłopców i dla księżniczek. Największym zainteresowaniem mogą cieszyć się gadżety nawiązujące do superbohaterów czy w klimacie typowych nerdów.

Dedykowane kategorie gadżetów na Chili Cinema
Dedykowane kategorie gadżetów na Chili Cinema

W przykładowej kategorii nerdów do zdobycia są typowe, proste koszulki z nadrukami powiązanymi z filmami i serialami, które mogą zrozumieć tylko wybrana grupa docelowa.

Oprócz koszulek i kubków, w sklepie Chili Cinema do kupienia są także figurki bohaterów z seriali, zabawki, książki i komiksy, elektronika oraz artykuły papiernicze. W ofercie są dostępne również przedmioty dla domu, w tym poduszki, obrazy, a nawet budziki i zegarki.

Szał zakupów w ogromnym sklepie na włoskiej platformie

Artykułów w sklepie Chili Cinema jest bardzo dużo. Wystarczy wejść na oficjalną stronę zakupową pod TYM adresem, aby przekonać się na własne oczy. Do dyspozycji dla potencjalnych klientów są także zestawy skomponowane pod wybraną twórczość popkulturową. Mowa m.in o zestawach dla fanów Gwiezdnych wojen czy Minionków (np. deskorolka, figurki itd).

Jakie są ceny? Nie należy spodziewać się promocyjnych cen dostosowanych do portfela polskiego fana popkultury. Dostępne ceny są w złotówkach, ale przeliczane z waluty euro. Sklep bowiem jest dostępny we Włoszech, a jedynie dystrybuowany na pozostałe kraje. Owszem, można znaleźć artykuły już od kilku złotych, ale te bardziej ciekawsze mają widełki od 100 zł do nawet 500 zł. Najdroższy produkt kosztuje… ponad 5,6 tys. zł. Co to może być? Sprawdźcie TUTAJ

Dla użytkowników, którzy nie znajdą niczego ciekawego lub uznają, że dany produkt jest za drogi, czeka nagroda pocieszenia. W dedykowanych sekcjach oferowane są również tapety – za darmo.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!