YouTuberzy

Cezary Pazura i Ajgor Ignacy w nowej produkcji na YouTube

Niecodzienny duet – Ajgor Ignacy i Cezary Pazura – w najnowszym krótkim filmie „Zachłanność”. To eksperyment wprowadzający wideo w sieci w nowy wymiar.

Cezary Pazura i Igor Leśniewski tworzą zupełnie różne światy – wieloletniego doświadczenia filmowo-telewizyjnego z młodym duchem internetu. Dzięki współpracy tych dwóch youtuberów musiało powstać coś spektakularnego. Ich najnowszy projekt to niewątpliwie najambitniejszy krok ku profesjonalizacji polskiego YouTube’a.

Ajgor Ignacy z mini filmem na swoim kanale. Cezary Pazura współtwórcą „Zachłanności”

Ajgor Ignacy, youtuber zrzeszony w sieci LifeTube, zdecydował się odejść od charakterystycznego dla jego kanału stylu filmowego i podjąć nowe wyzwanie – zrealizować krótkometrażowy, fabularny i w pełni profesjonalny film, który jego widzowie zapamiętają na długo. To ważny moment dla twórcy, który zmienia strategię działania i zapowiada pracę nad kolejnymi, równie wymagającymi projektami, nawet jeśli będzie się do wiązało z rzadszymi publikacjami na jego kanale.

Jest w każdym z nas. Budzi się i oddycha razem z tobą. Patrzy ci na ręce. Pełza tuż obok. Zna wszystkie twoje tajemnice. Parszywie rechocze, kiedy wątpisz w jej istnieje. Zachłanność jest w każdym z nas. W większym lub mniejszy stopniu. Doskonale o tym wiem, bo od dłuższego czasu pracuje nad tym aby mieć w sobie jak najwięcej umiaru, a mniej zachłanności. Po to też powstał ten film- żeby widz również pomyślał o swoich zachowaniach i zastanowił się, czy zachłanność nie oponowała również jego? – mówi Igor Leśniewski, twórca kanału Ajgor Ignacy.

Igor Leśniewski do współpracy zaprosił jednego z najpopularniejszych polskich aktorów – Cezarego Pazurę, który od około dwóch lat bardzo aktywnie uczestniczy w internetowym świecie, m.in. prowadząc swój autorski kanał na YouTube. Artysta podszedł do projektu bardzo profesjonalnie i chwalił sobie pracę z całą zaangażowaną w produkcję ekipą.

„Zachałnność” – nowy film już w sieci

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL