News World

Brightcove i Evergent łączą siły aby wesprzeć globalne serwisy wideo

Brightcove i Evergent nawiązali współpracę partnerską aby wesprzeć serwisy OTT dla globalnych dostawców kontentu.

Współpraca partnerska pozwoli na dostarczenie i monetyzację wideo serwisów typu OTT i IPTV dla platform cyfrowych, operatorów telekomunikacyjnych i niezależnych dystrybutorów.

Brightcove jako dostawca chmurowych rozwiązań (typu cloud) dla wideo oraz Evergent Technologies, który dostarcza niezbędną usługę technologiczną nawiązali globalną współpracę aby wesprzeć firmy oferujące kontent wideo na całym świecie. Zwiększając przy tym możliwość zaoferowania kontentu premium bezpośrednio od dostawcy do konsumenta.

Anil Jain, EVP and GM of Brightcove’s Media Busines powiedział:
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi dodając Evergent do naszego ekosystemu. Nasza współpraca z Evergent będzie zadowalająca dla obu spółek i pozwoli na zaoferowanie niecodziennych rozwiązań dla dostawców treści wideo, którzy szukają sposobu na globalne dotarcie do klientów.

Vijay Sajja, Evergent CEO skomentował:
OTT bardzo szybko stał się znaczącą strategią dla usług mobilnych, operatorów telekomunikacyjnych, dostawców telewizyjnych czy niezależnych dystrybutorów. Firmy na całym świecie współpracują z nami aby zapewnić sobie najlepszą jakość i efektywne dostarczenie treści bezpośrednio do klientów. I to właśnie my pomagamy im uruchomić nowe serwisy OTT.

Brightcove i Evergent ogłosili współpracę partnerską przy okazji wprowadzenia swoich usług do państw azjatyckich i w Australii czy Nowej Zelandii.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL