NewsPlayer

Aplikacja mobilna Player numer jeden w Google Play i App Store

Aplikacja player jest najchętniej pobieraną aplikacją w kategorii „Rozrywka” w sklepie App Store i w kategorii „Edytory i odtwarzacze wideo” w sklepie Google Play.

Ten sukces player zawdzięcza stałemu poszerzaniu oferty programowej, rozwijaniu funkcjonalności oraz coraz szerszej dostępności na różnych platformach operacyjnych.

– Bardzo nas cieszy, że widzowie doceniają bogatą ofertę programową player i że najczęściej używają naszej aplikacji mobilnej. Zaufanie, jakim nas obdarzają, motywuje nas do jeszcze większego wysiłku i do dalszego rozwoju – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

Aplikacja mobilna Player w Google Play i App Store
Aplikacja mobilna Player w Google Play i App Store

Player umożliwia oglądać wybrane seriale w jakości Ultra HD 4K

Wraz ze startem jesiennej oferty programowej wybrane produkcje dostępne w player można oglądać w jakości 4K. W ostatnich dniach aplikacja na urządzenia mobilne została wzbogacona o funkcję pobierania wybranych programów na urządzenie i odtwarzania ich bez dostępu do internetu – na przykład w podróży.

Jednocześnie pojawiła się funkcjonalność profili użytkowników – na razie dostępna tylko na stronie www, a wkrótce również w aplikacji mobilnej. Pozwala ona na rekomendowanie najbardziej dopasowanych treści w jednym koncie, lecz w ramach różnych profili.

Nowości w serwisie Player.pl

Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań.

W serwisie pojawi się dedykowany serial „Chyłka – Zaginięcie”, w którym wystąpi Magdalena Cielecka w roli głównej. Więcej o produkcji pisaliśmy pod TYM adresem. W ramach usługi Player+, widzowie będą mogli wkrótce obejrzeć nowy serial Canal+ „Nielegalni” o szpiegach. Zwiastun i szczegóły produkcji podaliśmy pod TYM adresem. Użytkownicy Player mogą liczyć na seriale takie jak „The Walking Dead”, „Z Archiwum X’ czy „Współczesna rodzina” w ramach pakietu FOX Play. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Przypominamy, że platforma umożliwia tworzenie profilów, dzięki czemu można dzielić się jednym kontem wśród członków rodziny. Poznajcie szczegóły TUTAJ.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: