NewsPlayer

Aplikacja mobilna Player numer jeden w Google Play i App Store

Aplikacja player jest najchętniej pobieraną aplikacją w kategorii „Rozrywka” w sklepie App Store i w kategorii „Edytory i odtwarzacze wideo” w sklepie Google Play.

Ten sukces player zawdzięcza stałemu poszerzaniu oferty programowej, rozwijaniu funkcjonalności oraz coraz szerszej dostępności na różnych platformach operacyjnych.

– Bardzo nas cieszy, że widzowie doceniają bogatą ofertę programową player i że najczęściej używają naszej aplikacji mobilnej. Zaufanie, jakim nas obdarzają, motywuje nas do jeszcze większego wysiłku i do dalszego rozwoju – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

Aplikacja mobilna Player w Google Play i App Store
Aplikacja mobilna Player w Google Play i App Store

Player umożliwia oglądać wybrane seriale w jakości Ultra HD 4K

Wraz ze startem jesiennej oferty programowej wybrane produkcje dostępne w player można oglądać w jakości 4K. W ostatnich dniach aplikacja na urządzenia mobilne została wzbogacona o funkcję pobierania wybranych programów na urządzenie i odtwarzania ich bez dostępu do internetu – na przykład w podróży.

Jednocześnie pojawiła się funkcjonalność profili użytkowników – na razie dostępna tylko na stronie www, a wkrótce również w aplikacji mobilnej. Pozwala ona na rekomendowanie najbardziej dopasowanych treści w jednym koncie, lecz w ramach różnych profili.

Nowości w serwisie Player.pl

Player.pl to najbardziej angażujący polski serwis OTT zawierający kanały na żywo oraz programy, filmy i seriale na żądanie. Użytkownicy player.pl mogą również korzystać z oferty player+ współtworzonej z nc+, dzięki której zyskują dostęp do ponad 40 kanałów na żywo oraz do biblioteki filmów i seriali, m.in. TVN, a także CANAL+ i HBO bez reklam i bez długoterminowych zobowiązań.

W serwisie pojawi się dedykowany serial „Chyłka – Zaginięcie”, w którym wystąpi Magdalena Cielecka w roli głównej. Więcej o produkcji pisaliśmy pod TYM adresem. W ramach usługi Player+, widzowie będą mogli wkrótce obejrzeć nowy serial Canal+ „Nielegalni” o szpiegach. Zwiastun i szczegóły produkcji podaliśmy pod TYM adresem. Użytkownicy Player mogą liczyć na seriale takie jak „The Walking Dead”, „Z Archiwum X’ czy „Współczesna rodzina” w ramach pakietu FOX Play. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Przypominamy, że platforma umożliwia tworzenie profilów, dzięki czemu można dzielić się jednym kontem wśród członków rodziny. Poznajcie szczegóły TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!