NewsPlayerSeriale VOD

Serial szpiegowski „Nielegalni” od Canal+ w serwisie Player+

Polski serial Canal+ „Nielegalni” będzie dostępny także dla użytkowników serwisu Player.pl oraz na internetowych dekoderach Player+BOX.

Canal+ po sukcesie „Belfer” i „Kruk. Szepty słychać po zmroku” przymierza się do premiery nowej, oryginalnej produkcji pt. „Nielegalni”. Pierwszy odcinek zadebiutuje już 21 października o 21:30. Dla klientów nc+ i sieci kablowych dwa pierwsze epizody będą dostępne za darmo w ramach otwartego okna. Użytkownicy w sieci będą mogli obejrzeć wszystkie odcinki za pomocą Player+.

„Nielegalni” – zobacz zwiastun

Serial „Nielegalni” został nakręcony na podstawie powieści Vincenta V. Severskiego o tym samym tytule. Już 21, października widzowie będą mogli się zapoznać z historią Konrada Wolskiego, znakomicie sportretowanego przez Grzegorza Damięckiego. Po emisji odcinków, widzowie Canal+ mogą zobaczyć także materiał making of serialu (23:30).

Canal+ w internecie dla klientów Player+

Widzowie serwisu Player.pl również będą mogli obejrzeć wszystkie odcinki serialu „Nielegalni” emitowanego w stacji Canal+. W tym celu należy aktywować wybrany pakiet Player+.

Najtańszy pakiet z dostępem do streamingu tej produkcji kosztuje 60 zł na 30 dni. W ramach tej oferty, użytkownik otrzymuje możliwość oglądania całej paczki stacji telewizyjnych pod szyldem Canal+. Dodatkowo oferowane są stacje nc+ np. Domo+ czy Planete+ oraz kanały TVNu. Ponadto, widz otrzymuje dostęp do materiałów VoD, gdzie obejrzeć może także poprzednie seriale, takie jak „Kruk. Szepty słychać po zmroku” czy „Belfer”. Najprawdopodobniej „Nielegalni” również będą oferowani w formie VoD.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na cykliczną subskrypcję mogą liczyć na dodatkowe bonusy. W tej samej cenie, oprócz powyższych świadczeń, widz dostanie także dostęp do paczki HBO (kanały TV + HBO GO) lub pakiet sportowy Eleven Sports. W tym celu należy wybrać odpowiednią ofertę w promocji pod TYM adresem.

Kim są tytułowi Nielegalni?

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Poznaj pełną obsadę serialu Canal+

Nielegalni od Canal+ dla użytkowników Player+
Nielegalni od Canal+ dla użytkowników Player+

Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki („Belfer”), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Sylwia Juszczak („Odwróceni”), Filip Pławiak („Czerwony pająk”). Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz. Za scenariusz do „Nielegalnych” odpowiadają Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak . Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki („Bez tajemnic”, „Pakt”, „Uwikłani”).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!