NewsPlayer

Player.pl umożliwia tworzenie profilów. „The Daily Show” w ofercie

W serwisie Player.pl pojawiła się możliwość dzielenia konta na profile. W ofercie pojawił się nowy program satyryczny „The Daily Show with Trevor Noah”.

Platforma Player tak samo jak Netflix, zaoferowała swoim użytkownikom profile. Dzięki temu, możemy dzielić naszym kontem np. z członkami rodziny, nie martwiąc się o system rekomendacyjny. Od teraz każdy z domowników będzie miał swoją własną bibliotekę.

Stwórz własny profil na platformie Player.pl. Na ilu urządzeniach można oglądać jednocześnie?

Od teraz, w ramach jednego konta można utworzyć kilka profili. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli dzielić się kontem z innymi osobami, nie tracąc własnej biblioteki materiałów VOD. Podczas oglądania naszych ulubionych seriali i programów, system rekomenduje nam podobne materiały lub informuje o możliwości kontynuacji odcinka. Kiedy komuś udostępniliśmy konto, to nasz system rekomendacyjny proponował tytuły, które niekoniecznie chcieliśmy oglądać.

Profile w serwisie Player.pl
Profile w serwisie Player.pl

Od teraz każdy może stworzyć na swoim koncie profile, opcja jest dostępna bez żadnych opłat. A zatem, ilu użytkowników jednocześnie może oglądać? Player pozwala na korzystanie jednocześnie z dwóch urządzeń. Jest jednak haczyk, taka możliwość jest tylko dla użytkowników pakietów, także tego najtańszego, tj. START od 10 zł, który usuwa reklamy i pozwala oglądać wybrane odcinki jeszcze przed emisją w TV.

W przypadku transmisji na żywo, tylko jedna osoba w ramach jednego konta będzie mogła oglądać.

Można dodać nawet cztery profile, wybrać awatar oraz nazwę profilu. Warto jednak podkreślić, że na chwilę obecną taka opcja jest dostępna tylko dla użytkowników korzystających ze strony WWW (player.pl).

Edycja międzynarodowa „The Daily Show with Trevor Noah” w Player.pl

Amerykański program satyryczny z Trevorem Noahem posiada także wersję międzynarodową, która jest odsprzedawana do innych krajów. TVN nabywa prawa od Viacom International Media Networks, gdzie w Stanach Zjednoczonych program jest nadawany przez ichniejszą stację Comedy Central. Format jest emitowany od 2015 roku i osiąga duże oglądalności, pierwotnie prowadzącym był Jon Stewart, który został zastąpiony właśnie przez Trevora Noaha.

Program satyryczny będzie udostępniany w każdy wtorek na platformie Player.pl. Pierwszy odcinek jest już dostępny pod TYM adresem. Użytkownik oglądając na platformie może liczyć na polskie napisy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!