YouTuberzy
Popularne

Abstrachuje.TV ma już miliard wyświetleń w serwisie YouTube

Na początku stycznia br. Abstrachuje.tv jako pierwszy kanał rozrywkowy w Polsce osiągnął miliard wyświetleń. Co przełożyło się na sukces?

Najbardziej rozpoznawalne trio Robert Pasut, Czarkek Jóźwik i Rafał Masny z kolejnym sukcesem. Założyciele kanału Abstrachuje.tv i twórcy firmy ABSTRA świętują miliard odsłon w serwisie YouTube. Internetowi twórcy nie tylko mogą pochwalić się ostatnim wynikiem. Panowie stworzyli największą i niezależną firmę producencką z treściami rozrywkowymi i edukacyjnymi. Oczywiście na polskim YouTube. Do tej pory na Abstrachuje.tv pojawiło się ponad 200 filmów.

Gwiazdy Abstrachuje.tv opowiadają o swoim sukcesie

– To fantastyczna sprawa, pamiętam naszą radość przy pierwszym milionie, ale miliard to prawdziwy kosmos. Cały YouTube rośnie, a my razem z nim. Przyszłość wideo należy zdecydowanie do Internetu – powiedział Robert Pasut, jeden z założycieli Abstrachuje.tv. – Mnie wciąż dziwi fakt, że wytrzymujemy ze sobą już sześć lat i ciągle się nakręcamy, ciągle mamy setki pomysłów, których jeszcze nie wykorzystaliśmy – dodał Czarek Jóźwik. – Może to truizm, ale nigdy nie osiągnęlibyśmy tego wyniku bez fantastycznej pracy naszego zespołu. Dziękuję też oczywiście naszym widzom, którzy są  z nami od lat, ale również tym, którzy stali się nimi niedawno – podkreślił Rafał Masny.

Plakat z okazji miliarda odsłon kanału Abstrachuje.tv
Plakat z okazji miliarda odsłon kanału Abstrachuje.tv

Jakie filmy zyskały największą popularność?

Kanał Abstrachuje.tv został założony przez Roberta Pasuta, Czarka Jóźwika i Rafała Masnego w 2012 roku. Ich pierwszy film, zatytułowany „Co mówią: GIMBUSY” był wielkim sukcesem od samego początku. Materiał osiągąnął poziom 300 tys. wyświetleń w ciągu czterech dni od publikacji. Na przestrzeni lat kolejne filmy przebijały ten wynik. Obecnie „Co mówią: GIMBUSY” nie tylko osiągnął niemal osiem milionów wyświetleń, ale doczekał się także czterech kontynuacji.

Z kolei najpopularniejszy w historii film Abstrachuje.tv – „Świat bez Internetu” – w ciągu czterech lat od publikacji osiągnął ponad 14 milionów wyświetleń. Poziom ponad 10 milionów osiągnęły również takie filmiki, jak „Czego NIE robić: w PKP” (11 mln), „Czemu NIE warto być: ZAROŚNIĘTYM” (10 mln) oraz „Co myśli: KAŻDY Z NAS (W SZKOLE)”. Każdy odcinek Abstrachuje.tv średnio jest wyświetlany 4 504 504 razy.

Zespół Abstrachuje.tv w swoim portfolio posiada 13 kanałów w serwisie YouTube

Abstrachuje.tv to czołowy kanał należący do ABSTRA – największego polskiego niezależnego producenta treści rozrywkowych i popularnonaukowych na YouTube. Firma została założona przez twórców kanału Abstrachuje.tv w 2016 roku. Aktualnie do portfolio ABSTRA należy 13 kanałów, m.in. Abstrachuje.tv, Beksy, Dla Pieniędzy, Do Roboty, W Karolach Głównych i Maksymalnie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!