Amazon Prime VideoNewsPromocje VOD

„Wieczna” promocja w Amazon Prime Video przestaje zobowiązywać

W momencie globalnej ekspansji, Amazon Prime Video oferował 6-miesięczny okres z niższym abonamentem. Promocja została przedłużona, ale właśnie nastąpił jej koniec. Amazon wchodzi do Polski w kwietniu?

Pierwotnie okres promocyjny dla klientów platformy Amazon Prime Video był przedłużony do końca roku 2017. Serwis poinformował swoich subskrybentów, że wspomniana promocja zostaje ponownie przedłużona do marca 2018 roku. Standardowa cena za subskrypcję wynosi 5,99 euro, a obniżony koszt wynosi ok. 3 euro.

Koniec promocji to pokłosie oficjalnego wejścia serwisu Amazon Prime Video do Polski?

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, Amazon planuje spolszczenie swojej usługi jeszcze w tym miesiącu. Więcej na ten temat i produkcji europejskich pisaliśmy pod TYM adresem. Nasza redakcja VODnews.pl jako pierwsza poinformowała o oficjalnym wejściu serwisu VoD do Polski (sprawdź TUTAJ).

Amazon miał wejść jeszcze na początku tego roku. Plany zostały zmienione, a oficjalna premiera została przesunięta na kwiecień – według naszych nieoficjalnych informacji. Dokładnie tak samo, jak kwestie przedłużenia promocji subskrypcyjnej. Nie udało nam się jednak potwierdzić, czy rzeczywiście platforma zostanie w pełni przygotowana dla polskiego widza jeszcze w tym miesiącu.

Amazon dla Polaków, czyli co zwiastuje oficjalny start

Oprócz powyższych informacji nt. promocji, wnioskować można, że serwis nareszcie otworzy się w polskim akcencie:

  • Jeszcze więcej europejskich treści, Amazon poszerza zespół odpowiedzialny na kraje mieszczące się na starym kontynencie.
  • Coraz więcej produkcji dostaje polskie napisy lub lektora.
  • Biblioteka Prime Video jest stale rozszerzana, w ostatnim czasie pojawiły się także filmy, które zniknęły z Netfliksa.

Będziemy informować naszych czytelników o kolejnych posunięciach platformy Prime Video. Jak to mówią: stay tuned!Komentarze:

  1. Ale przecież nadal jest informacja, że „Introductory price of €5.99 €2.99 per month for your first six months” czyli dalej jest wieczna promocja 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL