HBONewsSeriale VOD

„Westworld”, „Gomorra” i „Opowieść podręcznej” w nowościach na HBO GO

Kwiecień w HBO GO to przede wszystkim dużo serialowych nowości. W serwisie pojawi się trzeci sezon „Gomorra”, długo wyczekiwana seria „Westworld” oraz pierwszy sezon „Opowieści podręcznej”. Pełny program premier serialowych.

Na platformie HBO GO pojawi się cały trzeci sezon serialu Gomorra – opowieści o neapolitańskiej mafii. Do zobaczenia takżę drugi sezon serialu HBO Westworld – mrocznej odysei o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Dla subskrybentów czeka także nowy serial Obsesja Eve (Killing Eve) konkurujący w tegorocznej selekcji CanneSeries. W kwietniu zaprezentowany zostanie pierwszy sezon Opowieści podręcznej, miniserial Howards End będący adaptacją powieści o perypetiach dwóch sióstr żyjących na początku XX wieku czy nowy miniserial Małe kobietki z Emily Watson.

W ofercie serwisu pojawi się sporo ciekawych produkcji dla młodzieży. Do serwisu dodane zostaną seriale, które w różnorodny sposób poruszają problemy, z którymi młodzi ludzie muszą się mierzyć na co dzień. Znajdą się wśród nich dwa sezony serialu Ozn@czone oraz trzy sezony Pedagożki. Pojawią się również dwa sezony produkcji Sfreakowani, a także kolejne odcinki nowych seriali Krypton i Syrena.

Nowe seriale w kwietniu na HBO GO:

Gomorra III – trzeci sezon jednego z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii – cały sezon dostępny od 1 kwietnia.

Zwiastun

Wszystkie informacje o nadchodzącym sezonie „Gomorry” do poczytania na TEJ stronie.

Howards End – czteroodcinkowa adaptacja klasycznej powieści o perypetiach dwóch wyemancypowanych sióstr żyjących na początku XX wieku – premiera pierwszego odcinka 9 kwietnia.

Obsesja Eve (Killing Eve) – ośmioodcinkowa historia o zabójczyni Villanelle, która za wszelką cenę pragnie dorwać Eve – znudzoną życiem i pracą biurową kobietę, która marzy o byciu szpiegiem, w rolach głównych Sandra Oh oraz Jodie Comer – premiera pierwszego odcinka 9 kwietnia.Małe kobietki – nowy miniserial osadzony w XIX wieku i opowiadający o losach czterech sióstr, które szukają sposobu na szczęście i dobre życie, w jednej z głównych ról występuje Emily Watson – cały sezon dostępny od 15 kwietnia.

Westworld II – drugi sezon serialu HBO będącego mroczną odyseją o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu – premiera pierwszego odcinka 23 kwietnia.

Zwiastun:

Opowieść podręcznej I – Elisabeth Moss w dystopijnej opowieści o świecie, gdzie kobiety zostały całkowicie podporządkowane państwu – cały sezon dostępny od 27 kwietnia.

Nowe seriale dla młodzieży:

Ozn@czone (sezony I-II) – trzy uczennice muszą się zmierzyć z groźnym wrogiem, który zaatakował je w internecie; serial porusza współczesny problem cyberbullyingu i innych zagrożeń czyhających na młodych ludzi, którzy dzielą się dużą ilością prywatnych informacji w mediach społecznościowych – cały pierwszy sezon dostępny od 1 kwietnia, cały drugi sezon dostępny od 9 kwietnia.

Sfreakowani (sezony I-II) – trzymający w napięciu serial grozy o grupie nastolatków, która walczy o przetrwanie po niespodziewanym wybuchu chemikaliów w pobliskiej fabryce – cały pierwszy sezon dostępny od 1 kwietnia, cały drugi sezon dostępny od 9 kwietnia.

Pedagożka (sezony I-III) – nowy serial o problemach okresu dojrzewania oraz niebezpieczeństwach związanych z rozwojem nowoczesnych technologii – cały pierwszy sezon dostępny od 1 kwietnia, cały drugi sezon dostępny od 9 kwietnia, cały trzeci sezon dostępny od 17 kwietnia.

Nowe odcinki seriali:

Odpowiednik (Counterpart) – pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. Plus nagrodzony Oscarem J.K. Simmons roli głównej – 2 kwietnia finałowy odcinek i pełen sezon w serwisie. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Trust – obyczajowo-sensacyjny serial przywołujący historię uprowadzenia we Włoszech w latach siedemdziesiątych wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty’ego w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a. Poznaj bliżej serial, który zaprezentowaliśmy na łamach naszego serwisu VODnews.pl pod TYM adresem.

Barry – serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles. Poznaj serial i zobacz zwiastun pod TYM adresem.

Billions III – trzeci sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę.

Dolina Krzemowa V – piąty sezon komediowego serialu HBO o perypetiach mieszkańców kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii.

Sprawa idealna II – drugi sezon serialu o wziętej prawniczce, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa. Wszystkie szczegóły związane z serialem znajdziesz na TEJ stronie.Syrena – serial obyczajowy z elementami fantasy przywołujący legendę o syrenach. Gdy w nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna, jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności (premierowe odcinki dostępne od 30 marca). Chcesz wiedzieć więcej o serialu? Zobacz zwiastun na TEJ podstronie.

Krypton – nowy serial sci-fi: kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego przodek walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą (premierowe odcinki dostępne od 29 marca). Szerzej o tej nowości pisaliśmy pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: