HBO MaxNewsSeriale VOD

„Westworld”, „Gomorra” i „Opowieść podręcznej” w nowościach na HBO GO

Kwiecień w HBO GO to przede wszystkim dużo serialowych nowości. W serwisie pojawi się trzeci sezon „Gomorra”, długo wyczekiwana seria „Westworld” oraz pierwszy sezon „Opowieści podręcznej”. Pełny program premier serialowych.

Na platformie HBO GO pojawi się cały trzeci sezon serialu Gomorra – opowieści o neapolitańskiej mafii. Do zobaczenia takżę drugi sezon serialu HBO Westworld – mrocznej odysei o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Dla subskrybentów czeka także nowy serial Obsesja Eve (Killing Eve) konkurujący w tegorocznej selekcji CanneSeries. W kwietniu zaprezentowany zostanie pierwszy sezon Opowieści podręcznej, miniserial Howards End będący adaptacją powieści o perypetiach dwóch sióstr żyjących na początku XX wieku czy nowy miniserial Małe kobietki z Emily Watson.

W ofercie serwisu pojawi się sporo ciekawych produkcji dla młodzieży. Do serwisu dodane zostaną seriale, które w różnorodny sposób poruszają problemy, z którymi młodzi ludzie muszą się mierzyć na co dzień. Znajdą się wśród nich dwa sezony serialu Ozn@czone oraz trzy sezony Pedagożki. Pojawią się również dwa sezony produkcji Sfreakowani, a także kolejne odcinki nowych seriali Krypton i Syrena.

Nowe seriale w kwietniu na HBO GO:

Gomorra III – trzeci sezon jednego z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii – cały sezon dostępny od 1 kwietnia.

Zwiastun

Wszystkie informacje o nadchodzącym sezonie „Gomorry” do poczytania na TEJ stronie.

Howards End – czteroodcinkowa adaptacja klasycznej powieści o perypetiach dwóch wyemancypowanych sióstr żyjących na początku XX wieku – premiera pierwszego odcinka 9 kwietnia.

Obsesja Eve (Killing Eve) – ośmioodcinkowa historia o zabójczyni Villanelle, która za wszelką cenę pragnie dorwać Eve – znudzoną życiem i pracą biurową kobietę, która marzy o byciu szpiegiem, w rolach głównych Sandra Oh oraz Jodie Comer – premiera pierwszego odcinka 9 kwietnia.Małe kobietki – nowy miniserial osadzony w XIX wieku i opowiadający o losach czterech sióstr, które szukają sposobu na szczęście i dobre życie, w jednej z głównych ról występuje Emily Watson – cały sezon dostępny od 15 kwietnia.

Westworld II – drugi sezon serialu HBO będącego mroczną odyseją o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu – premiera pierwszego odcinka 23 kwietnia.

Zwiastun:

Opowieść podręcznej I – Elisabeth Moss w dystopijnej opowieści o świecie, gdzie kobiety zostały całkowicie podporządkowane państwu – cały sezon dostępny od 27 kwietnia.

Nowe seriale dla młodzieży:

Ozn@czone (sezony I-II) – trzy uczennice muszą się zmierzyć z groźnym wrogiem, który zaatakował je w internecie; serial porusza współczesny problem cyberbullyingu i innych zagrożeń czyhających na młodych ludzi, którzy dzielą się dużą ilością prywatnych informacji w mediach społecznościowych – cały pierwszy sezon dostępny od 1 kwietnia, cały drugi sezon dostępny od 9 kwietnia.

Sfreakowani (sezony I-II) – trzymający w napięciu serial grozy o grupie nastolatków, która walczy o przetrwanie po niespodziewanym wybuchu chemikaliów w pobliskiej fabryce – cały pierwszy sezon dostępny od 1 kwietnia, cały drugi sezon dostępny od 9 kwietnia.

Pedagożka (sezony I-III) – nowy serial o problemach okresu dojrzewania oraz niebezpieczeństwach związanych z rozwojem nowoczesnych technologii – cały pierwszy sezon dostępny od 1 kwietnia, cały drugi sezon dostępny od 9 kwietnia, cały trzeci sezon dostępny od 17 kwietnia.

Nowe odcinki seriali:

Odpowiednik (Counterpart) – pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do innego wymiaru. Plus nagrodzony Oscarem J.K. Simmons roli głównej – 2 kwietnia finałowy odcinek i pełen sezon w serwisie. Więcej na ten temat pisaliśmy pod TYM adresem.

Trust – obyczajowo-sensacyjny serial przywołujący historię uprowadzenia we Włoszech w latach siedemdziesiątych wnuka wpływowego miliardera J. Paula Getty’ego w reżyserii nagrodzonego Oscarem Danny’ego Boyle’a. Poznaj bliżej serial, który zaprezentowaliśmy na łamach naszego serwisu VODnews.pl pod TYM adresem.

Barry – serialowa czarna komedia HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles. Poznaj serial i zobacz zwiastun pod TYM adresem.

Billions III – trzeci sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który próbuje przyłapać na oszustwie wpływowego finansistę.

Dolina Krzemowa V – piąty sezon komediowego serialu HBO o perypetiach mieszkańców kalifornijskiej Doliny Krzemowej – bystrych specjalistach od nowych technologii.

Sprawa idealna II – drugi sezon serialu o wziętej prawniczce, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa. Wszystkie szczegóły związane z serialem znajdziesz na TEJ stronie.Syrena – serial obyczajowy z elementami fantasy przywołujący legendę o syrenach. Gdy w nadmorskim miasteczku pojawia się nowa dziewczyna, jej przyjazd wzbudza silne emocje wśród członków lokalnej społeczności (premierowe odcinki dostępne od 30 marca). Chcesz wiedzieć więcej o serialu? Zobacz zwiastun na TEJ podstronie.

Krypton – nowy serial sci-fi: kilka dekad przed narodzinami Supermana, jego przodek walczy o honor swojej rodziny i uratowanie ukochanego świata przed zagładą (premierowe odcinki dostępne od 29 marca). Szerzej o tej nowości pisaliśmy pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL