HBO MaxNewsSeriale VOD

Czarna komedia „Barry” wkrótce w HBO GO

Perypetie niskobudżetowego platnego zabójcy o imieniu „Barry” już niedługo na platformie HBO GO. Zobacz zwiastun i poznaj szczegóły nowego serialu.

Premiera serialowej czarnej komedii HBO o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie odkrywa w sobie pasję aktorską odbędzie się 26 marca na antenie HBO i w HBO GO. W roli głównej jeden z pomysłodawców produkcji – Bill Hader, komik i aktor znany publiczności między innymi z filmu Wykolejona.

„Barry” to nieprzeciętna komedia o wyjątkowym poczuciu humoru

Barry to pełen czarnego humoru, ośmioodcinkowy serial komediowy produkcji HBO o poczynaniach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie i wbrew swoim mocodawcom rozpoczyna przygodę z aktorstwem. Pogodzenie nowego i starego świata okazuje się jednak nie być dla niego takie proste.
Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma „zająć się” młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

Zwiastun serialu od HBO GOPomysłodawcami tej nietuzinkowej produkcji są pięciokrotnie nominowany do nagrody Emmy Alec Berg (serial HBO Dolina Krzemowa) oraz Bill Hader (Wykolejona). Ten ostatni wciela się również popisowo w postać głównego bohatera. Obok niego w obsadzie znaleźli się: laureat dwóch Złotych Globów Henry Winkler (Krzyk) – jako nauczyciel aktorstwa, który bierze Barrego pod swoje skrzydła, Stephen Root (To nie jest kraj dla starych ludzi) grający pośrednika i doradcę tytułowego bohatera, który staje przed wizją utraty swojego głównego źródła dochodu, Sarah Goldberg (Mroczny Rycerz powstaje) – studentka aktorstwa oraz Glenn Fleshler (Blue Jasmine) – jeden z mocodawców.

Premiera pierwszego odcinka serialu Barry odbędzie się na antenie HBO dzień po amerykańskiej premierze, czyli 26 marca o godz. 21:40. Od rana, 26 marca produkcja będzie dostępna w serwisie HBO GO. Z premierami następnych odcinków Barrego widzowie będą mogli zapoznawać się w każdy kolejny poniedziałek.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL