NewsTVP VOD

TVP VOD w październiku doda kolejne produkcje od BBC Studios

Od początku października w TVP VOD pojawią się kolejne produkcje ze studia BBC. Subskrybenci Strefy Widza zobaczę także drugi sezon „Doktor Foster”.

Telewizja Polska konsekwentnie rozwija swoją płatnę Strefę Widza w ramach platformy TVP VOD. Abonenci RTV i subskrybenci serwisu VoD mogą liczyć na dodatkowe treści pochodzące od BBC Studios. Już wcześniej Telewizja Polska zdecydowała się dodać ponad 50 godz. materiałów, w tym m.in. znany i ceniony serial „Doktor Foster”. W październiku pojawią się nowe materiały.

Doktor Foster powraca do TVP VOD. W drugim sezonie nie zabraknie miłosnych rozterek

Drugi sezon trzymającego w napięciu serialu dramatycznego „Doktor Foster” z Suranne Jones w roli głównej zapowiada się spektakularnie. Spokojne życie głównej bohaterki Gemmy burzy niespodziewany powrót byłego męża, a ona sama posuwa się dalej niż kiedykolwiek, by chronić ludzi, których kocha.

Seriale i filmy dokumentalne prosto od BBC. Co w ramówce?

Do już dostępnych tytułów na platformie TVP VOD dołączą w październiku kolejne propozycje, w których będzie można zobaczyć znanych i lubianych aktorów w fenomenalnych rolach. Będą to m.in. przenoszące w czasie seriale kostiumowe – „Rodzina Durrelów„, „Oliver Twist„, „Wysepka„, „Sinbad„, „Zakochane kobiety„, „Powrót do Cranford”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster” sezon 2, „Pięć córek” oraz interesujące filmy dokumentalne: „Dzika Tajlandia„, „Wyprawa na wulkan” czy „Churchill i I wojna światowa„.

W TVP VOD będzie można zobaczyć także Judi Dench, Imelda Staunton, Francesca Annis i Julia McKenzie w wielokrotnie nagradzanym serialu kostiumowym opartym na powieściach Elizabeth Gaskell „Powrót do Cranford„.

Jakie treści można już oglądać na TVP VOD w Strefie Widza?

Wśród już dostępnych tytułów w TVP VOD znajdują się, m. in.: serial „Koniec defilady” z niezwykłą historią o miłości i zdradzie z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej; ekranizacje brytyjskiej klasyki „Życie w Cranford„, „Duma i uprzedzenie„, „Mała Dorrit„, „Rozważna i romantyczna” i „Północ i południe„. W katalogu nie brakuje również seriali sensacyjnych: „Czas śmierci„, „Świeża krew” czy intensywnego i mocnego thrillera psychologicznego „Urodzony morderca„.

Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: