NewsTVP VOD

TVP VOD w październiku doda kolejne produkcje od BBC Studios

Od początku października w TVP VOD pojawią się kolejne produkcje ze studia BBC. Subskrybenci Strefy Widza zobaczę także drugi sezon „Doktor Foster”.

Telewizja Polska konsekwentnie rozwija swoją płatnę Strefę Widza w ramach platformy TVP VOD. Abonenci RTV i subskrybenci serwisu VoD mogą liczyć na dodatkowe treści pochodzące od BBC Studios. Już wcześniej Telewizja Polska zdecydowała się dodać ponad 50 godz. materiałów, w tym m.in. znany i ceniony serial „Doktor Foster”. W październiku pojawią się nowe materiały.

Doktor Foster powraca do TVP VOD. W drugim sezonie nie zabraknie miłosnych rozterek

Drugi sezon trzymającego w napięciu serialu dramatycznego „Doktor Foster” z Suranne Jones w roli głównej zapowiada się spektakularnie. Spokojne życie głównej bohaterki Gemmy burzy niespodziewany powrót byłego męża, a ona sama posuwa się dalej niż kiedykolwiek, by chronić ludzi, których kocha.

Seriale i filmy dokumentalne prosto od BBC. Co w ramówce?

Do już dostępnych tytułów na platformie TVP VOD dołączą w październiku kolejne propozycje, w których będzie można zobaczyć znanych i lubianych aktorów w fenomenalnych rolach. Będą to m.in. przenoszące w czasie seriale kostiumowe – „Rodzina Durrelów„, „Oliver Twist„, „Wysepka„, „Sinbad„, „Zakochane kobiety„, „Powrót do Cranford”; seriale dramatyczne: „Doktor Foster” sezon 2, „Pięć córek” oraz interesujące filmy dokumentalne: „Dzika Tajlandia„, „Wyprawa na wulkan” czy „Churchill i I wojna światowa„.

W TVP VOD będzie można zobaczyć także Judi Dench, Imelda Staunton, Francesca Annis i Julia McKenzie w wielokrotnie nagradzanym serialu kostiumowym opartym na powieściach Elizabeth Gaskell „Powrót do Cranford„.

Jakie treści można już oglądać na TVP VOD w Strefie Widza?

Wśród już dostępnych tytułów w TVP VOD znajdują się, m. in.: serial „Koniec defilady” z niezwykłą historią o miłości i zdradzie z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej; ekranizacje brytyjskiej klasyki „Życie w Cranford„, „Duma i uprzedzenie„, „Mała Dorrit„, „Rozważna i romantyczna” i „Północ i południe„. W katalogu nie brakuje również seriali sensacyjnych: „Czas śmierci„, „Świeża krew” czy intensywnego i mocnego thrillera psychologicznego „Urodzony morderca„.

Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL