NewsTVP VOD

Ponad 50 godz. produkcji BBC Studios w serwisie TVP VOD

W okresie letnim w serwisie TVP VOD pojawią się seriale i dokumenty produkowane przez BBC Studios. W ofercie także nagradzany serial „Doktor Foster”.

W bibliotece Telewizji Polskiej dodane zostały materiały od dystrybutora BBC Studios. Wszystkie materiały liczą sobie ponad 50 godzin rozrywki. W ofercie znalazły się filmy dokumentalne znane widzom z całego świata. Ponadto, użytkownicy TVP VOD zobaczą pierwszy sezon serialu „Doktor Foster” – wielokrotnie nagradzany brytyjski dramat.

BBC Studio w serwisie TVP VOD. Co w ofercie?

Wśród materiałów produkowanych przez BBC, znajdziemy m.in seriale kostiumowe:

  • „Mała Dorrit”,
  • „Koniec defilady”,
  • „Rozważna i romantyczna”,
  • „Północ i południe”,
  • „Człowiek, który został Bondem”.

Nie zabraknie również seriali dramatycznych „Doktor Foster” (więcej o tym poniżej artykułu) „Urodzony morderca” oraz „Miasteczko”; W propozycji znalazła się także produkcja komediowe „Zdążyć przed zachodem” z Johnem Cleese.

Nowościami są także filmy dokumentalne o społeczeństwie, przyrodzie, technologii i historii, takie jak m.in.: „Avicii. Historia prawdziwa”, „Przewodnik po Marsie”, „Miniaturowe cuda natury” czy „Zwierzęta za kamerą”.

Brytyjski „House of Cards”, który był pierwowzorem dla Netfliksa

Mało kto wie, że netfliksowy „Dom z kart” to reebot brytyjskiego serialu o tym samym tytule z 1990 roku. Serial jest już dostępny w serwisie TVP VOD.

Wśród już dostępnych na platformie produkcji znajdują się, m. in.: „Życie w Cranford” – rewelacyjny serial kostiumowy z wielokrotnie nagradzaną Judy Dench w roli głównej; serial kryminalny „Czas śmierci” oraz takie klasyki jak „Allo, ‘allo!”, „Wojna i pokój” czy „Duma i uprzedzenie”.

Pierwsze odcinki wybranych tytułów są udostępnione za darmo. Filmy, seriale i programy można oglądać w jakości HD, z napisami. Wszystkie materiały wideo w strefie ABO są dostępne w aplikacjach TVP VOD.

Wielokrotnie nagradzany serial dramatyczny „Doktor Foster”. Nowe odcinki już jesienią

Doktor Gemma Foster to kobieta kontrolująca wszystko wokół siebie. Jest utalentowaną i szanowaną lekarką rodzinną w swojej miejscowości. Kobietą której ludzie mogą zaufać i kochającą matką. Życie Doktor Foster wkrótce jednak zmieni się na zawsze przez jeden włos. Podejrzewając swojego męża Simona (Bertie Carvel) o romans, jest zdeterminowana, aby dojść do prawdy. Jak daleko się posunie i jakie inne zdrady może po drodze odkryć?

Ten złożony, chwytliwy i stylowy dramat psychologiczny skupia się na inteligentnej, silnej kobiecie, która nagle odkrywa, że ma ogromną bitwę do stoczenia, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Kiedy kłamstwa i zdrada wychodzą na światło dzienne, jej życie, życie jej pacjentów i rodziny popada w chaos. Odkrywa, że zachowuje się w sposób, jakiego nigdy by sobie nie wyobrażała. Czy uda jej się odzyskać kontrolę, czy straci wszystko co kocha?

Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Robert Pugh, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Victoria Hamilton, Adam James, Clare Hope Ashitey, Martha Howe-Douglas, Neil Stuke, Sara Stewart.

Już jesienią w TVP VOD drugi sezon także na platformie TVP VOD.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!