NewsPlayer

TVN Discovery planuje rozwój usługi TVN24 GO i synergię z TVN24.pl

Platforma informacyjna TVN24 GO będzie zmieniana zgodnie z potrzebami widzów. TVN planuje wprowadzić płatne treści w serwisie TVN24 i synergię pomiędzy usługami.

Uruchomiony kilka miesięcy temu serwis TVN24 GO przejdzie niemały lifting. Wszystko po to, by wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników. Firma TVN Discovery planuje wprowadzi dodatkowe funkcjonalności oraz wyjście poza granicami Polski. W przyszłości informacyjna platforma VOD ma być atutem także dla portalu newsowego TVN24.pl. Włodarze stacji TVN myślą o wprowadzeniu tzw. paywallu także dla artykułów, stąd mowa o synergii i wspólnych działaniach.

TVN24 GO z dodatkowymi funkcjonalnościami i płatna strefa w serwisie TVN24.pl

Przypominamy, że TVN24 GO wystartował w maju i oferuje dostęp do biblioteki z treściami informacyjnymi oraz publicystyką dostępną na antenach TVN24 oraz TVN24 BiS. W serwisie można oglądać dodatkowe relacje LIVE na kanałach TVN24 GO1 oraz TVN24 GO2. Widzowie mogą oglądać te stacje telewizyjne na żywo przez internet, a także w formie materiałów VOD. Do dyspozycji są także codzienne wydania Faktu, emitowane m.in. na antenie TVN.

W planach usługi TVN24 GO jest personalizacja, czyli przebudowanie strony pod kątem zainteresowań widzów i dostosowanie treści wedle ich potrzeb. W tym celu, użytkownicy dostaliby powiadomienia o dostępności nowych treści, których nie powinni pominąć. Dodatkowo firma myśli o wypuszczeniu serwisu OTT poza granicami Polski. Wszystko po to, by Polonia miała kontakt z tym, co dzieje się w naszym kraju. W przypadku portalu informacyjnego TVN24.pl, są plany wprowadzenia częściowej płatności za dostęp do artykułów. Pokłosiem tego może być także dostęp do materiałów wideo dodawanych do artykułów, które mogłyby być bez reklam.

Serwis TVN24 GO działa wciąż w wersji BETA

Zarząd TVN przygląda się rynkowi i będzie testować różne rozwiązania aby podnieść jakość świadczonych usług zarówno na platformie TVN24 GO jak i w serwisie TVN24.pl. Warto podkreślić, że aktualnie serwis OTT jest dostępny w wersji BETA i wciąż wprowadzane są poprawki do serwisu, by można było płynnie i w jak najlepszy sposób oglądać ulubione treści wideo.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!