NewsPlayer

Wystartowała platforma informacyjna TVN24 GO

Grupa TVN/Discovery uruchomiła informacyjny serwis wideo o nazwie TVN24 GO. W bibliotece znajdziemy stacje telewizyjne, kanały streamingowe i materiały VOD.

Koncern TVN/Discovery wystartował dziś z nowym projektem zatytułowanym TVN24 GO. Jest to informacyjna platforma, na której można oglądać kanały TV takie jak TVN24 i TVN24 BiŚ. W bibliotece dostępne są także stacje streamingowe z dodatkowymi transmisjami LIVE oraz materiały VOD. Jak zapowiadają twórcy, serwis ma być skierowany głównie do młodszych użytkowników, którzy chętniej rezygnują z tradycyjnej telewizji.

TVN24 i TVN24 BiŚ za darmo w online dzięki transmisji audio

Nowa platforma TVN24 GO będzie oferować darmowy dostęp do kanałów informacyjnych TVN24 oraz TVN24 BiŚ. Jedynym haczykiem jest fakt, że treści emitowane we wspomnianych stacjach będą prezentowane w formie audio. A zatem bez dodatkowych opłat możemy słuchać informacji z kraju i ze świata.

Użytkownicy subskrybując ofertę zyskują pełny dostęp do wszystkich programów informacyjnych i publicystycznych. Pakiety podzielono na dostępy czasowe, tym samym można aktywować jeden dzień za 5 zł. Przy subskrypcji miesięcznej opłata wyniesie 10,00 zł. Jeszcze taniej wychodzi, gdy wybierzemy ostatni pakiet za 100 zł na 12 miesięcy.

W ramach płatnej strefy, platforma TVN24 GO zapewnia:

  • kanały na żywo: TVN24 HD oraz TVN24 BiŚ HD;
  • dodatkowe kanały streamingowe;
  • wszystkie programy i magazyny na życzenie w formie VOD;
  • dostępność na różnych platformach: WWW, telewizory (Samsung Tizen, LG WebOS),
    telefony (iOS, Android);
  • możliwość oglądania wybranych treści do 7 dni wstecz
Platforma TVN24 GO oferuje TVN24, i TVN24 BiŚ
Platforma TVN24 GO: Kanały TVN24, TVN24 BiŚ, TVN24 Go1 i TVN24 Go2

Oprócz podstawowych kanałów informacyjnych, użytkownik ma do dyspozycji dwa dodatkowe o nazwie TVN24 GO1 i TVN24 GO2. W specjalnych transmisjach będą emitowane wszystko to, co nie zmieściło się w ramówce podstawowych kanałów. Mowa m.in. o relacji z obrad sejmowych czy obecność na miejscu zdarzenia.

W ramach usługi, jedno konto może zawierać maksymalnie trzy profile, które pozwolą oglądać jednocześnie na trzech urządzeniach.

Z serwisu Player.pl znikną treści informacyjne. TVN24.pl z okrojoną ofertą wideo

W momencie startu nowej platformy TVN24 GO, włodarze koncernu TVN/Discovery zdecydowali się na stopniowe usuwanie treści informacyjne i publicystyczne z serwisu Player.pl. Finalnie w bibliotece Playera nie będzie już żadnych materiałów newsowych. Z kolei aktualnie dostępne dłuższe formy wideo na portalu TVN24.pl również zostaną usunięte i przeniesione do nowej usługi.

Oglądaj programy informacyjne i publicystyczne online na platformie TVN24 GO
Oglądaj programy informacyjne i publicystyczne online na platformie TVN24 GO

W planach dedykowane treści informacyjne dla platformy TVN24 GO

Idąc za trendami, także serwis TVN24 GO ma oferować dostęp do oryginalnych treści. Na ten moment firma nie potwierdza wprowadzenie jakiegokolwiek tytułu. Jest czas na sprawdzenie reakcji użytkowników, na ewentualną sprzedaż subskrypcji. Włodarze stacji TVN24 nie boją się na zamykanie treści informacyjnych do sekcji płatnej. Mają co do tego ambitne plany, ale nie zdradzają, na jaki procent użytkowników liczą.

Komentarze:

  1. Mam Player.pl Best tv nie włącza mi się na TVN24go kanał live, a szkoda bo i tak opłaciłem, więc mogło by działać.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!