NetflixNews

Superman zostanie Wiedźminem. Netflix obsadził główną rolę

Henry Cavill został ogłoszony oficjalnie do tytułowej roli w serialu „Wiedźmin”. Netflix ogłosił wczoraj na swoim fanpage’u na Facebooku.

Na informacje o obsadzeniu głównej roli Geralta z Rivii czekaliśmy od kilku miesięcy. W dniu wczorajszym Netflix oficjalnie potwierdził plotki, które publikowaliśmy na łamach naszego serwisu VODnews.pl. Henry Cavill został ogłoszony i tym samym pojawi się na planie zdjęciowym. Produkcja rusza już w listopadzie.

O tym jak Superman został Wiedźminem. Netflix z newsem roku!

Na swoim fanpage’u na Facebooku, Netflix oficjalnie ogłosił najgorętsze nazwisko. Nic dziwnego, bo Cavill wcieli się w najważniejszą postać nadchodzącego serialu „The Witcher”.

Na łamach naszego serwisu VODnews.pl na bieżąco informowaliśmy o każdych nowinkach dotyczących produkcji platformy VoD. Zapraszamy do obszernego artykułu, skąd dowiecie o samym pomyśle na serialu i o wszystkich początkowych krokach, jak i o castingach. Kliknijcie TUTAJ >>

To właśnie wtedy informowaliśmy, że wśród aktorów chcący się wcielić w tytułową postać jest także Henry Cavill. Aktor szerzej znany jest z roli superbohatera, czyli Supermana z filmów DC, w tym m.in. „Liga Sprawiedliwości” z 2017 roku.

Henry Cavill prywatnie jest wielkim fanem twórczości Andrzeja Sapkowskiego

Sam aktor nie ukrywał, że saga wiedźmińska jest mu bardzo bliska, wprost uwielbia wszystkie przygody znanych nam postaci, które zostały wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego. Kto wie, może to właśnie bliższa znajomość twórczości o niezwykłym czarodzieju dała Cavillowi przewagę i ostatecznie został wybrany. Artysta nie ukrywa, że jest zadowolony z tego faktu i na swoim instagramie potwierdził swój udział w produkcji.

Rola głównego bohatera wywołała gorącą dyskusję w sieci. Niemniej, użytkownicy z całego świata czekają teraz na informację o tym, kto wcieli się w Yennefer. Jak sami zauważyliście, w sieci pojawiło się pięć nagrań z udziałem aktorek z różnych części naszej kuli ziemskiej. Jedno jest pewne, nazwisko odtwórczyni Yennefer oraz pozostałych aktorów innych rół poznamy wkrótce, gdyż już w listopadzie rozpoczynają się zdjęcia do serialu.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: