NewsPlayerPolecam
Popularne

Player ponownie z filmami i serialami za darmo

Platforma Player ponownie otworzyła się dla użytkowników chcący oglądać filmy i seriale za darmo. Nowe zasady bezpłatnych treści – jakie?

Po ogłoszeniu zakończenia serwisu VOD.pl, Warner Bros. Discovery poinformował o udostępnieniu biblioteki ponownie na platformie Player. Innymi słowy, w serwisie od właścicieli TVNu znajdziemy ponownie filmy, seriale czy programy rozrywkowe zupełnie za darmo w modelu reklamowym.

Reklamy wracają do Playera

Zasady co do bloków reklamowych przerywających widzom oglądanie filmów i seriali nie zmieniają się. Każdy, kto będzie chciał obejrzeć np. „Na Wspólnej” czy „Kochaj i tańcz” zupełnie bezpłatnie, musi się pogodzić się faktem, iż będzie oglądał także bloki reklamowe.

Nowe zasady udostępniania materiałów za darmo. Poznajcie system catch-up

Nie wszystkie seriale czy programy rozrywkowe będą w modelu bezpłatnym. Użytkownicy, którzy w dalszym ciągu nie będą chcieli zobowiązać się do płatnego pakietu, muszą liczyć się z ograniczeniami w bibliotece Playera. Jednakże wśród nowych zasad znajdziemy znanym nam wszystkim model catch-up. Innymi słowy, nowe materiały wybranych programów będą dostępne bezpłatnie przez 7 dni. Po tym okresie, aby móc obejrzeć archiwalne odcinki wybranych treści, musimy opłacić jeden z dostępnych pakietów.

Według zapewnień Warner Bros. Discovery, użytkownicy którzy korzystali z serwisu VOD.pl, będą teraz przekierowywani na platformę Player.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL