Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
NewsPlayer

Player.pl planuje drugą serię cyklu „Wielkie teorie Darwina”

TVN wyprodukuje kolejny sezon cyklu „Wielkie teorie Darwina”, nowe odcinki zadebiutują jesienią 2017r. Jest to najchętniej oglądany program w serwisie.

Powstanie druga seria programu specjalnie dla użytkowników serwisu Player.pl. Producenci z TVN Emotion Studio wraz z twórcami kanału G.F. Darwin wywodzącego się z kanału YouTube właśnie pracują nad koncepcją.

Według nieoficjalnych zapowiedzi, w cyklu realizowanego przez Marka Hucza i Jana Jurkowskiego pojawią się nowe postacie. Twórcy zamierzają kontynuować także wątki z pierwszej serii. Wśród powracających bohaterów będzie m.in król Władysław Jagiełło i jego giermek, a także ekipa ze statku kosmicznego.

Ile nowych odcinków pojawi się w serwisie Player.pl?

Nowa seria liczyć będzie pięć odcinków. a każdy z nich potrwa ok. 20 minut.

Pierwszy sezon zadebiutował w serwisie Player.pl w listopadzie 2016 roku i jak informowaliśmy wcześniej, był to najlepiej oglądany program w serwisie.

Ówczesny członek zarządu TVN, Christian Anting powiedział:

Nasza wyjątkowa współpraca jest świetnym przykładem tego, że młodzi twórcy znani z YouTube mogą istnieć również w innym środowisku – tym, które jest naturalne dla player.pl. I co więcej, odnieść w nim sukces.

Warto przypomnieć, iż format w ciągu jednego miesiąca wygenerował ponad 1 mln obejrzeń. Mimo negatywnych opinii ze strony fanów twórców kanałów, program przyciągnął młodszą widownię do serwisu – a taki był cel.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!