NewsPlayer

Player.pl planuje drugą serię cyklu „Wielkie teorie Darwina”

TVN wyprodukuje kolejny sezon cyklu „Wielkie teorie Darwina”, nowe odcinki zadebiutują jesienią 2017r. Jest to najchętniej oglądany program w serwisie.

Powstanie druga seria programu specjalnie dla użytkowników serwisu Player.pl. Producenci z TVN Emotion Studio wraz z twórcami kanału G.F. Darwin wywodzącego się z kanału YouTube właśnie pracują nad koncepcją.

Według nieoficjalnych zapowiedzi, w cyklu realizowanego przez Marka Hucza i Jana Jurkowskiego pojawią się nowe postacie. Twórcy zamierzają kontynuować także wątki z pierwszej serii. Wśród powracających bohaterów będzie m.in król Władysław Jagiełło i jego giermek, a także ekipa ze statku kosmicznego.

Ile nowych odcinków pojawi się w serwisie Player.pl?

Nowa seria liczyć będzie pięć odcinków. a każdy z nich potrwa ok. 20 minut.

Pierwszy sezon zadebiutował w serwisie Player.pl w listopadzie 2016 roku i jak informowaliśmy wcześniej, był to najlepiej oglądany program w serwisie.

Ówczesny członek zarządu TVN, Christian Anting powiedział:

Nasza wyjątkowa współpraca jest świetnym przykładem tego, że młodzi twórcy znani z YouTube mogą istnieć również w innym środowisku – tym, które jest naturalne dla player.pl. I co więcej, odnieść w nim sukces.

Warto przypomnieć, iż format w ciągu jednego miesiąca wygenerował ponad 1 mln obejrzeń. Mimo negatywnych opinii ze strony fanów twórców kanałów, program przyciągnął młodszą widownię do serwisu – a taki był cel.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: