NewsPlay Now

Play Now TV BOX sukcesywnie zdobywa widzów. Nowe kanały w serwisie

Operator telekomunikacyjny Play pokazuje „pozytywne” wyniki sprzedaży dekodera wraz z telewizją Play Now TV BOX. W usłudze dodano nowe kanały TV.

Nowoczesna i elastyczna telewizja Play Now TV BOX. Tak reklamuje się sieć Play wspierając telewizję internetową dla swoich klientów. W kwietniu br. wystartowała rozbudowana usługa Play Now z dekoderem bez ograniczeń z systemem Android TV. Po kilku miesiącach firma prezentuje wyniki sprzedaży oraz podpowiada co do przyszłości telewizji. W ofercie znalazły się także nowe kanały telewizyjne.

Play Now TV Box posiada prawie 18 tys. klientów. Czy możemy mówić o sukcesie?

Podstawowy pakiet telewizyjny dla klientów abonamentu wciąż oferowany jest bez dodatkowych opłat. Na więcej kanałów telewizyjnych mogą liczyć użytkownicy posiadający ofertę Play Now TV BOX. Wówczas cena za usługę wynosi 20 zł na miesiąc. Oczywiście klienci mogą dowolnie włączać i wyłączać dodatkowe pakiety sportowe, filmowe czy dla dzieci. Motorem napędowym ma być dekoder wraz z systemem Android TV, gdzie jego użytkownicy mogą instalować dowolne aplikacje ze sklepu Google Play. Operator telekomunikacyjne oferuje dostęp do najlepszych kanałów telewizyjnych oraz do bogatej biblioteki materiałów VOD. Z pełną ofertą można zapoznać się na naszej stronie pod TYM adresem.

Według informacji od przedstawicieli Playa, z tej usługi korzysta 17,6 tys. klientów. Spędzają oni średnio 75 minut dziennie na konsumowaniu treści telewizyjnych. Szef sieci liczy na jeszcze lepsze efekty po wprowadzeniu nowej generacji internetu 5G. Dzięki temu, rozwój technologiczny pójdzie do przodu, pozwalając na jeszcze lepsze oglądanie telewizji przez internet. Na pytania dziennikarzy, czy wyniki są satysfakcjonujące, Jean-Marc Harion odpowiedział, że są „zgodnie z przewidywaniami”. I podkreśla, że Play Now TV BOX wciąż jest udoskonalany za sprawą aktualizacji, w tym poprawek czy nowych funkcji.

Stacje telewizyjne Crime+Investigation Polsat, 4FUN TV, 4FUN Dance i 4FUN Gold w ofercie Play Now TV BOX

Klienci Play Now TV mogą cieszyć się dodatkowymi kanałami muzycznymi 4FUN TV, 4FUN Gold oraz 4FUN Dance. Ten ostatni jest dostępny w rozszerzonym pakiecie EXTRA w cenie 20 zł na 30 dni. W tej samej ofercie znaleźć można również nowy kanał Crime+Investigation Polsat.

Play w swoim portfolio posiada już 70 kanałów telewizyjnych, a dla użytkowników Play Now TV BOX do dyspozycji jest o osiem stacji TV więcej. Fioletowy operator wielokrotnie podkreśla, że nie udostępnia klientom wszystkich kanałów, a jedynie te z najlepszą ofertą i najchętniej oglądane przez widzów.

Play Now TV BOX oferuje dostęp także do platformy HBO GO z kanałami HBO, HBO 2 i HBO 3 oraz do serwisu Netlfix.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!