HBO MaxNews

HBO GO otwiera się dla wszystkich także w Polsce! (aktualizacja)

Europejskie kraje zyskują dostęp do HBO GO bez żadnych umów. Za chwilę także Polska dołączy do tego grona. Nowa aplikacja na Playstation 4 i Apple TV.

Grupa Time Warner rozpoczęła globalną ekspansję swojej otwartej platformy HBO GO. Widzowie w Stanach Zjednoczonych mogli się cieszyć usługą HBO Now już od dawna. Teraz czas przyszedł na europejskich użytkowników. Według informacji ze strony przedstawicieli firmy, w krajach europejskich nie będzie usługi NOW tylko tradycyjna platforma HBO GO. Jak informowaliśmy na łamach VODnews, pierwsze kraje mogą aktywować subskrypcje bez zobowiązań z operatorami kablowymi czy telekomunikacyjnymi – więcej o tym TUTAJ.

HBO GO bez umowy także w Polsce!

Nasi użytkownicy mogą co prawda zamawiać dostęp do HBO za pomocą Player+ (przeczytaj TUTAJ), ale nie jest to jednak oferta od Time Warner, a jedynie wynik współpracy z nc+. Na naszym fanpage’u, administratorzy oficjalnego profilu HBO Polska potwierdzili, że nasi rodacy również będą mogli bez zobowiązań uzyskać dostęp do najbogatszej oferty premium.

Według informatorów z branży, miało to zadziać się na początku przyszłego roku. Jednak nowy ruch ze strony polskiego oddziału może sugerować, że odkodowana platforma pojawi się już niebawem.

Nowa aplikacja mobilna sugeruje odkodowanie platformy

W sklepach mobilnych Google Play i App Store pojawiła się zupełnie nowa aplikacja HBO GO. Bez żadnych zapowiedzi, pojawiła się ona w sklepie jako oddzielna karta aplikacji. Oznacza to, że aktualizacja obecnie zainstalowanego programu nic nie zmieni. Nową aplikację można znaleźć pod nazwą „HBO GO” bez słowa „Polska” i z ciemniejszym awatarem (dotychczasowa ma szary odcień logotypu).

Po zainstalowaniu nowego programu, na wstępnie pojawia się wybór kraju. Na liście znajdują się takie państwa, jak: Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Holandia, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry. A także nasz rodzimy kraj. Ci, którzy czytali nasze wcześniejsze doniesienia, wiedzą o wspólnym mianowniku wymienionych państw. Większość z nich już ma dostęp do odblokowanej platformy bez udziału operatorów satelitarnych czy telekomunikacyjnych. A zatem… Polska również jest na liście szczęśliwców!

Pozostaje tylko pytanie, kiedy na naszym rodzimym podwórku platforma HBO GO zostanie odblokowana. Stacja nie wydała jeszcze oficjalnej informacji o nowej, mobilnej aplikacji. Zapewne czeka z tym, do czasu, aż będzie mogła poinformować o odświeżonym modelu sprzedaży subskrypcji.

Użytkownicy Apple TV i Playstation 4 mają powód do radości

Nowa aplikacja stopniowo będzie pojawiać się na każdym urządzeniu. To, co może ucieszyć najbardziej, to fakt, że aplikacja jest dostępna także na telewizorach od Apple czy na konsolach Playstation 4.

Nowe HBO GO na Android
Nowe HBO GO na Android
Nowe HBO GO na Android
Nowe HBO GO na Android

Aktualizacja, 4 grudnia, godz.16:30

Została udostępniona zupełnie nowa strona WWW (sprawdź). To polski odpowiednik serwisu, który jest dostępny bez umowy w innych krajach europejskich. Odświeżony wygląd daje łatwiejszy dostęp do rejestracji i logowania. Ponadto, dostępna jest strona zachęcająca do rejestracji, tak samo jak w przypadku Showmaxa czy Netfliksa.

HBO GO: Nowa strona WWW
HBO GO: Nowa strona WWW

Przypominamy, że we wspomnianych krajach dostęp do platformy kosztuje ok 7 euro, tj. 30 zł.

Jak tylko dowiemy się więcej od polskiego oddziału HBO, niezwłocznie poinformujemy naszych czytelników.Komentarze:

  1. No i po co kłamiecie, do dziś rejestracja wymaga wyboru operatora telewizji. Nie ma otwartej rejestracji, skąd wzięliście te swoje rewelacje?

    1. Zgodnie z informacją w nowym newsie ((kliknij TUTAJ) usługa zostanie uwolniona pod koniec marca. Tutaj pisaliśmy o tym, że nowa odsłona została udostępniona w Polsce, a zatem platforma otworzy się dla wszystkich. I zgodnie z przesłaniem, tak się wydarzy, jak już wspomniałem – pod koniec marca.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL