NetflixNews

Drugi sezon „Ozark” w sierpniowym rozkładzie Netfliksa

Długo wyczekiwana kontynuacja serialu „Ozark” znalazła się w sierpniowym rozkładzie premier. Do zobaczenia także nowa animacja dla dorosłych „Rozczarowani” oraz nowość „The Innocents”.

Przez wielu subskrybentów uwielbiany i przede wszystkim niecierpliwie wyczekiwany serial „Ozark” powraca do platformy Netflix! Druga seria również będzie miała dziesięć odcinków, a premiera jest zapowiedziana na ostatni dzień sierpnia. Wśród nowych produkcji, do zobaczenia będzie nietypowa animacja dedykowana dla dorosłych „Rozczarowani„. Wiecznie podchmielona księżniczka stale popada w tarapaty. Na platformie zadebiutuje również produkcja oryginalna „The Innocents” o bohaterach z niezwykłymi mocami.

Zapowiedź premier w sierpniowej ramówce serwisu Netflix

Ozark | Sezon 2 | 31 sierpnia 2018

Na rodzinę Byrde z każdej strony czyha niebezpieczeństwo. Ich nowemu życiu w Krainie Ozark zagraża nie tylko kartel, lecz także Snellowie i Langmorowie.

Rozczarowani | Nowość | 17 sierpnia 2018

Serial animowany Matta Groeninga o niekończących się tarapatach księżniczki, znajdującej się w szponach nałogu alkoholowego, oraz jej towarzyszy: przebojowego elfa i osobistego demona.

The Innocents | Nowość | 24 sierpnia 2018

Gdy para nastolatków decyduje się na wspólną ucieczkę, ich niezwykły dar uwalnia potężne siły, które chcą rozdzielić ich na zawsze.

Dom kwiatów | Nowość | 10 sierpnia 2018

Pozornie idealny rodzinny biznes skrywa wiele mrocznych i szokujących tajemnic. Serial dla wielbicieli czarnego humoru i kolorowych kwiatów.

Ultimate Beastmaster: Survival of the Fittest | 31 sierpnia 2018

Nowi inspirujący uczestnicy, którzy przetrwali największe trudności, stają ramię w ramię na najtrudniejszym torze przeszkód świata.

Filmy dostępne tylko na platformie Netflix już od sierpnia

Netflix ponownie pokaże dramat nastolatków, tym razem o dziewczynie, która stara się przeżyć ujawnienie jej listów, napisanych do wszystkich chłopaków, których kiedykolwiek kochała. Tym razem film „Do wszystkich chłopaków, których kochałam” na nowo pokaże nastoletnie dramaty. Nieco inny gatunek zaprezentuje tytuł „Jaki ojciec, taka córka” o skłóconych członkach pewnej rodziny. W serwisie do zobaczenia będzie również niezwykły film przedstawiający historię pisarki, której książki pomogły przeżyć ludziom podczas okupacji. Film zatytułowano „Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek„.

Do wszystkich chłopaków, których kochałam | 17 sierpnia 2018

Życie uczuciowe Lary Jean wymyka jej się spod kontroli, kiedy listy do wszystkich chłopców, w których się podkochiwała, w tajemniczy sposób wychodzą na jaw.

Jaki ojciec, taka córka | 3 sierpnia 2018

Po ucieczce narzeczonego sprzed ołtarza zafiksowana na punkcie swojej pracy menadżerka wyrusza w podróż poślubną z ojcem, z którym od lat była skłócona. W rolach głównych Kristen Bell i Kelsey Grammer.

Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek | 10 sierpnia 2018

Londyńska pisarka odwiedza wyspę Guernsey, by porozmawiać z mieszkańcami, którym książki pomogły przetrwać niemiecką okupację. Ta wizyta na zawsze zmienia jej życie.

Seriale publikowane w cyklu tygodniowym

Oprócz oryginalnych produkcji, w sierpniu subskrybenci zobaczą kolejne odcinki seriali:

  • Strzelec” – sezon 3, nowy odcinek w każdy piątek od 3 sierpnia 2018
  • Better Call Saul” – sezon 4, nowy odcinek w każdy wtorek od 7 sierpnia 2018

Przypominamy, że w sierpniu na platformie Netflix pojawi się polski serial „Ultraviolet” zrealizowany przez Sony na zlecenie AXN Polska. Pierwszy sezon zadebiutuje już 17 sierpnia br. Według informacji podanych do mediów przez Sony, najprawdopodobniej będzie druga seria. Więcej na ten temat pisaliśmy na bieżąco pod TYM adresem.

Pełną listę premier w sierpniu opublikowaliśmy TUTAJ.

Na koniec pokażemy, co Netflix radzi zabrać ze sobą na trwające wakacje:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL